ISO 9001

ISO 9001 kalite

yönetim sistemi 

ISO 9001 Sertifikası ile Kaliteye Uyum Sağlamak

Artan müşteri ve yasal gereksinimler, kuruluşlar arasında yüksek kaliteye ihtiyaç doğuruyor. Bu standartlara ulaşmanın ve sürekli iyileştirme göstermenin en etkili yolu, uluslararası kabul görmüş ISO 9001: 2015 sertifikasına sahip bir Kalite Yönetim Sistemi'dir.

ISO 9001: 2015'e göre sertifikalandırma, düzenli süreçler uygulamanıza ve operasyonel verimliliği artırmanıza yardımcı olarak kuruluşunuz için doğru kararları almanızı sağlar.

ISO 9001 kalite yönetim sistemi gereksinimleri ve nasıl ISO sertifikalı olunur

Kuruluşunuzun ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgelendirmesinden yararlanacağı faydaları ve amaçları anlamanız gerekir.

ISO 9001 kalite yönetim sistemi  işletmenizin her alanına dahil edilecek ve iş metodolojinizde büyük bir değişiklik olacağı  için hazırlıklı olmalısınız. Ayrıca, ISO 9001 kalite yönetim sistemi uygulandığında tüm personelin gelecekte ne beklendiğini ve sorumluluk alanlarının nerede olduğunu bilmeleri gerekir.

ISO 9001 sertifikasının faydaları

  • Kuruluşunuzun kalite sürecini daha etkili bir şekilde yönetmek
  • Müşteri memnuniyetini arttırmak
  • Müşterilerin gereksinimlerini karşılamak ve aşmak için operasyonlarınızın güvenilirliğini arttırmak
  • Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından onaylı  bir belgelendirme kuruluşu olan Bureau Veritas'ın desteğiyle Uluslararası Akreditasyon Forumu kurallarına uygun olarak sertifika almak
  • Kurumsal hedeflerinizi, kurumsal yapınızı ve iş kültürünüzü anlamanıza yardımcı olacak bir ortak  yaklaşımı kazanmak

Bureau Verıtas - ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgelendirme uzmanları

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından onaylı bir belgelendirme kuruluşu olarak uzman ekibimizle, sizin standartdaki gereksinimleri karşılamaya, yönetim sisteminizdeki boşlukları tespit etmeye ve işi gerekli standarda göre denetlemeye yardımcı olmak için sizin gibi kuruluşlarla birlikte çalışırız.

Denetçi seçim sürecimiz, kaynaklarımızın en yüksek kalitede olmasını sağlamak için sürekli bir izleme ve sürekli mesleki gelişim programı içermektedir.

Sertifika hizmetlerine ek olarak, bir ISO 9001 kalite yönetim sisteminin uygulanması ve sürdürülmesi için ilgili ISO 9001 eğitimi  veriyoruz.

entegre yönetim sistemlerimizi keşfedin