kurumsal sosyal sorumluluk

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Bureau Veritas, grup genelinde Kurumsal Sosyal Sorumluluk'a derinden bağlıdır. Organizasyonel felsefemizin özüdür - bu nedenle operasyonel iş süreçlerinin çevre ve toplum üzerindeki etkisinin farkındayız ve potansiyel olumsuz etkileri en aza indirgemek için güvenlik ve sürdürülebilirlik uzmanlığımızı proaktif olarak kullanıyoruz.

Bu aynı zamanda yönetim ve operasyonel mükemmellik, sağlık, güvenlik ve çevre ile insan kaynakları ve toplumu kapsayan politikalarımızın tam şeffaflığını içerir. İlgili belgeler aşağıda görülebilir.

ETİK KODU

etik kodumuza buradan ulaşabilirsiniz

İnsan hakları politikamız

İnsan hakları politikamıza buradan ulaşabilirsiniz

KAPSAYICILIK politikamız

kapsayıcılık politikamıza buradan ulaşabilirsiniz

iş ortağı davranış kuralları

İş ortağı davranış kurallarımıza buradan ulaşabilirsiniz

kapsayıcı bir kurumsal kültür

Kapsayan bir şirket kültürü, her çalışanın potansiyellerini sonuna kadar ifade etmeleri için gereken alanı verir.

Çeşitlilik, Bureau Veritas’ın tarihi, kültürü ve kimliğinin ayrılmaz bir parçasıdır. Grup, kadınları ve erkekleri, hepsi farklı profillere sahip geniş bir yelpazedeki farklı geçmişlerden bir araya getiriyor; Grup genelinde 50'den fazla dil konuşulmaktadır.

Çeşitlilik her seviyede teşvik edilir ve bir zenginleşme ve ilerleme kaynağı olarak benimsenir. Çeşitliliğin her formunun gerçek katma değer olarak görüldüğü kapsayıcı bir ortamı aktif olarak teşvik ediyoruz; her bireye büyümek ve saygı duyulduğunu hissetmek, kendi olabilmek ve destekleyici bir atmosferde fikirlerini ifade edebilmek için bir alan sağlıyoruz.