Bureau Veritas supply-r tedarik zinciri

News

Bureau Verıtas tedarik zinciri esnekliğini arttırmak için yeni bir çözüm sunuyor

 

28.07.2020

Supply-R, tedarik zincirinin gelişmiş cevap verebilirliğini ve güvenilirliğini sağlar

Test, denetim ve belgelendirme (TIC) hizmetlerinde dünya lideri olan Bureau Veritas, şirketlerin tedarikçi ağı güvenilirliği ve her koşulda iş sürekliliği ile ilgili yeni zorluklarını karşılamak için tasarlanmış bir çözüm olan Supply-R'yi başlatıyor.

Organizasyonlar, 2020 yılının ilk yarısında küresel tedarik zincirlerinin esnekliği ve aksaklıklarla karşılaşma yeterlilikleri hakkında birçok ders öğrendi. Birçok şirket tarafından, tüm unsurların doğru bir şekilde ele alındığından, değerlendirildiğinden ve görünür olduğundan emin olmak için sahadaki gerçek verilere dayanarak tedarik zinciri risklerini yeniden değerlendirmelerine acil bir ihtiyaç vardır.

Bruno Ferreyra, Bureau Veritas Başkan Yardımcısı:

"Ekonomik küreselleşme, tedarik zincirlerinin öncekinden daha fazla tedarikçiyi ve aracıyı içerdiği ve dünyanın dört bir yanına dağıldığı anlamına geliyor. Bu, üretim zincirindeki her adımı, süreci ve paydaşın izlenmesini zorlaştırıyor. Hedefimiz, dünyanın dört bir yanındaki işletmelerin üretim üzerinde tam kontol sağlamaları için üretim zincirlerini planlamalarını desteklemektir.

Marcel Hochar, Orta Doğu ve Orta Asya Kıdemli Başkan Yardımcısı:

“Bu eşi benzeri görülmemiş hijyen krizi ve bunun sonucunda ortaya çıkan ekonomik zorluklar tedarik zinciri yapısında aksamalara sebep oldu. Müşterilerimizin, ticaret ortakları ve tedarikçilerinin zamanında ve istenilen kalite seviyesinde sunmalarına yönelik değiştirilemeyen yetenekleri hakkında yeniden güvende hissetmeleri gerekmektedir. Bu, çok katmanlı tedarik zinciri oyuncularının esnekliği üzerinde daha fazla görünürlük ve kontrol gerektirir. Bureau Veritas’ın Supply-R çözümü bunu karşılamaktadır. ”

Supply-R, kritik tedarikçilerin bağımsız olarak yerinde doğrulamasından toplanan saha verilerine dayanarak, tedarik zincirinin özelleştirilmiş risk değerlendirmesini bir araya getiren eşsiz bir çözümdür.

Daha iyi iş kararlarını desteklemek ve yokluk riskini en aza indirmek için, tüm bilgiler gereken ayrıntı düzeyinde tam görünürlük sağlayan dijital bir platform kullanılarak toplanır ve birleştirilir.

Farklı müşterilerin ve iş sektörlerinin özel ihtiyaçlarını verimli bir şekilde karşılayabilmesini sağlayan esnek ve çevik bir çözümdür. İş sürekliliği, teknik yetenekler, SEÇ, veri bütünlüğü & bilgi güvenliği ve lojistik & envanter uygulamaları gibi esnek bir tedarik zinciri için kritik unsurları ele alan özelleştirilebilir bir modüler yapı sunar.

Supply-R, şirketlerin iş sürekliliğini korumalarına ve farklı coğrafyalara yayılmış tedarikçi portföyleriyle ilişkili riskleri daha iyi yönetmelerine yardımcı olmak için tüm endüstri ve hizmet sektörlerine hitap eder.

basın bültenini buradan indirebilirsiniz