Demiryolu

News

Bureau Veritas Demiryolu Belgelendirme ve Muayene Hizmetlerimiz

13.04.2021

Bureau Veritas Türkiye, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından demiryolu araçlarının ulusal yeterlilikleri karşılayıp karşılamadığınının değerlendirilmesi, raporlanması ve belgelendirilmesi faaliyetlerini yerine getirmek üzere ‘‘Atanmış Kuruluş’’ (De-Bo) olarak yetkilendirilmiştir.

190 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Bureau Veritas test, gözetim ve belgelendirme hizmetlerinde dünya lideridir. 1992 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Bureau Veritas, birçok sektörde olduğu gibi, demiryolu endüstrisinde de tamamen tarafsız hizmetler sunan yüksek nitelikli çalışanlarıyla geniş bir hizmet portfoyü sunmaktadır.

Demiryolu projeleri, hem küresel hem de yerel tedarik zincirlerinin yanı sıra, özel ihtiyaç ve beklentileri olan birden fazla kamu ve özel paydaşı içeren oldukça karışık projelerdir. Bir demiryolu üreticisi veya işletmecisi olarak, zorlu kalite standartlarını karşılayan güvenli ve güvenilir bir demiryolu hizmeti sağlamanız gerekir. Bureau Veritas olarak demiryolu endüstrisinde, tasarım, üretim ve inşaattan, işletme ve bakıma kadar tüm yaşam döngüsünü kapsayan kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

daha fazla bilgi için