gunes_enerjisi_2

güneş enerjisi

Günümüzde güneş enerjisi oldukça fazla talep görmektedir. Bureau Veritas, güneş enerjisi projelerinin uygulanabilir olması ve ilgili tüm yasal gereklilikleri karşılamasını sağlayan çeşitli hizmetler sunar.

TASARIMDAN İŞLETMEYE UYUMUN SAĞLANMASI

ZORLUKLARINIZ

Güneş enerjisi en hızlı büyüyen enerji kaynakları arasındadır. Ancak güneş projeleri, kendi özel düzenleme gereklilikleri göz önüne alındığında karmaşık ve zordur. Tasarım ve devreye alma aşamasına kadar, projenin yaşam döngüsünün tüm aşamalarında kalite ve uyum standartlarına uygunluk sağlamanız gerekir.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Uygunluk değerlendirmesi, proje yardımı, inceleme ve doğrulama gibi test, muayene ve belgelendirme hizmetlerimiz, güneş enerjisi operasyonlarınızın emniyetli, uyumlu ve ticari olarak uygulanabilir olmasını sağlamaya yardımcı olur.

  • Proje yardımı Güneş enerjisi projenizi geliştirmenize ve ayarlamanıza yardımcı olacak teknik bilgi ve uzmanlığa ihtiyacınız var. Projenizin uzun vadede uygulanabilir ve başarılı olmasını sağlamak için proje destek hizmetleri sunuyoruz. Izin alma ve oturma, inşaat planı incelemesi, temel hesaplama doğrulaması ve jeoteknik çalışmalar hizmetlerimiz arasındadır.
  • Tedarik zinciri hizmetleri Güneş enerjisi tedarik zincirinizin kalitesini kontrol etmeniz gerekir. Fotovoltaik panellerinizin ve bileşenlerinin, güç bloğu ekipman ve kurulumlarının imalat kalitesini sağlamak için güneş enerjisi tedarik zinciri boyunca uygunluk değerlendirme hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetler içinde, satıcı değerlendirmesi, görsel inceleme, montaj kontrolü ve tasarım incelemesi yer almaktadır.
  • Güneş santrali inşaat uygunluğu ve ekipman denetimi ve doğrulanması Güneş enerjisi santralinizin inşaat, ekipman ve tesisatlarının uluslararası standartlara uygunluklarını sağlamak için düzenli olarak değerlendirilmesi gerekir. Malzeme testi, saha denetimi ve proje yönetimi yardımı gibi bir dizi güneş uygunluğu değerlendirme hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, elektrik tesisatı, basınçlı ekipman, kimyasal ürünler ve gaz sistemleri ve ağlar gibi çeşitli ekipmanlar için denetim hizmetleri de veriyoruz. Güvenlik ve çevre denetimleri ve bakım programı doğrulaması gibi eksiksiz danışmanlık hizmetlerimiz ve denetim stratejilerimizle ek destek sağlıyoruz.