IATF 16949

IATF 16949:2016 

otomotiv belgelendirmesi

zorluklarınız - ıatf 16949: 2016 standardını karşılamak 

Günümüz otomotiv dünyasının tedarik zincirinde yer almak, rakipler ile rekabet etmek gittikçe zorlaşmakta ve karmaşık bir hale gelmektedir. Otomobil üreticilerinin dünya üzerinde dağılmış olan tedarikçilerine güvenebilmeleri, tedarikçi tercihini belirleyen en önemli kavramlardan biridir.

Otomotiv tedarikçilerinin, müşterilerin özel isteklerini karşılayabilmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için güvenilir olmaları ve endüstriyel süreçleri ustalıkla sürdürmeleri ile birlikte, değişiklikleri öngörme ve yönetme yeteneklerini kanıtlamalıdırlar.

IATF 16949:2016 sertifikası, güvenilir ve olgunlaşmış bir yönetim sistemine sahip olduğunuzu kanıtlamanın en iyi yoludur.

çözüm ortağı olarak bureau verıtas

IATF 16949: 2016 otomotiv endüstrisinde kalite yönetim sistemiyle ilgili dünya çapında kabul edilen tek standarttır.

International Automotive Task Force (IATF) tarafından Ekim 2016'da yayınlanan bu standart, otomotiv tedarik zincirinde aktif olan herhangi bir kuruluş için geçerlidir.

Bureau Veritas teknik ekibi siz müşterilerimizi otomotiv standardına göre sertifikalandırmak ve denetlemek için çözüm ortaklığı yapmaktadır. Bu süreçte Bureau Veritas  olarak otomotiv paydaşlarını, beklenen standartları karşılamak ve rekabete ayak uydurabilmeleri için desteklemekteyiz ve tüm otomotiv tedarikçilerine özel denetim programları sunmaktayız.

Iatf 16949:2016 Sertifikasyonunun Faydaları

  • Gerekliliklerin sağlanması için, daha önceden denenmiş ve test edilmiş bir çerçevede yol alırsınız.
  • Sektöre özgü yasal gereklilikleri güvenle yerine getirirsiniz
  • Yeni pazarlara ulaşırsınız
  • Otomotiv endüstrisindeki ana sanayi ve üretim yapan tedarikçilerin artan taleplerini karşılarsınız
  • Kurumsal hedeflerinizi, organizasyon yapınızı ve iş kültürünüzü anlamanıza yardımcı olacak bir ortaklık yaklaşımı benimsersiniz.
  • Bureau Veritas gibi konusunda küresel bir liderden test, inceleme ve uygunluk konularında destek alabilirsiniz

sektörel belgelendirme hizmetlerimizi keşfedin