iletim

İletim

& Dağıtım

Enerjinin üretilme şeklindeki değişiklikler şebekeler üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Yeni şebeke altyapınızı oluştururken güvenliği ve uyumluluğu ele almanıza yardımcı oluyoruz.

enerji nakil hatları şebekesinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak

zorluklarınız

Enerjinin üretilme şekli değişiyor: dağıtılmış düşük karbon üretimi, gelişmiş, birbirine bağlı elektrik şebekelerinin gelişimini hızlandırıyor ve bölgeler arası entegrasyon daha önemli hale geliyor. Bütün bunlar yeni yatırım ve bakım stratejileri gerektiriyor. Bir iletim sistemi operatörü olarak, yeni iletim hatlarına yatırım yapmaktan, teknolojiyi yükseltmeye ve mevcut şebekelerinizin kullanım ömrünü uzatmaya kadar değişen enerji nakil hatları şebekesi ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerekir. Ayrıca, şebekelerinizin güvenlik ve uyumluluk için uluslararası standartlara uymasını sağlamalısınız.

çözümler

Ülkemizin arz güvenliği ihtiyacını karşılamanıza yardımcı olurken, elektrik şebekelerinizi oluşturmanıza ve korumanıza yardımcı olacak hizmetler sunuyoruz.

  • CAPEX hizmetleri Yatırım getirinizi en iyi duruma getirmenize yardımcı olmak için tüm proje yelpazesinde CAPEX hizmetleri sunuyoruz. Proje yönetimi yardımı, inşaat denetimi ve kalite güvence / kalite kontrol (QA/QC) hizmetleri, şebeke geliştirme süreci boyunca sorunsuz bir şekilde size rehberlik edecek şekilde tasarlanmıştır.
  • OPEX hizmetleri Mevcut iletim şebekelerinizin denetim ve bakımını iyileştirmek için dijital araç ve teknolojileri kullanan OPEX hizmetleri sunuyoruz.