Çalışanlarımız İçin Öğrenme & Gelişim

Çalışanlarımızın becerilerini geliştirmeye ve potansiyellerinin gelişmesini sağlamakta kararlıyız. Bu, iş dünyasının ve toplumun gelecekteki ihtiyaçlarına katkıda bulunabilecek insanlara sahip olmamızı sağlamaya yardımcı olur. Öğrenme ve gelişim stratejimiz aşağıdakilere dayanmaktadır:

  • Teknik satış, dijital, sürdürülebilirlik gibi geleceğe yönelik beceri çerçevelerini kullanarak çalışanlarımızın öğrenme ihtiyaçlarını sürekli olarak değerlendirmek ve liderlik becerileri

  • İş başında deneyimler, başkalarıyla bağlantılar ve  öğrenmeye dayalı çözümlerin tasarlanması ve geliştirilmesi,  çalışanlarımıza her zaman, her yerde erişilebilen hedefli öğrenme sağlamak için dijital öğrenme platformumuz MyLearning'den yararlanıyoruz

  • Çözümlerin çalışanlarımızın bireysel öğrenme planlarına dahil edilmesi

  • Etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için öğrenme ve geliştirme çözümlerinin sürekli değerlendirilmesi

TEKNİK ÖĞRENME

Bureau Veritas birçok alanda faaliyet göstermektedir ve çalışanlarımıza sunduğumuz teknik eğitimimiz, mevcut ve yeni ortaya çıkan standartlar, düzenlemeler ve denetim yöntemleri hakkında tam bilgi sahibi olarak çalışabilmemizi sağlayacak şekilde kapsamlıdır. Bunlar numune alma, analiz, tahribatsız testler ve ölçümlerin yanı sıra incelenen öğelerin (ürünler, süreçler, ekipman vb.) teknik özelliklerini ve ilgili güvenlik standartlarını içerir.

Bölümlerimizin her birinin teknik departmanları, çalışanlarımızın teknik eğitimini, niteliklerini ve becerilerini izler ve bunlar aynı zamanda ilgili dış akreditasyon kuruluşları (COFRAC, IACS, UKAS, bu tür kuruluşların örnekleridir) tarafından da denetlenir.

PROFESYONEL GELİŞİM

Çalışanlarımızın teknik uzmanlıkları ne olursa olsun mesleki becerilerini geliştirmelerini sağlamak için, liderlik ve yönetim, satış ve müzakere, proje yönetimi ve kişisel verimliliğe odaklanan, birçok dilde çevrimiçi kurs kataloglarından bir dizi program sunuyoruz.

Bu dijital kurslar, çalışanlarımızın kariyer hedeflerine ve rollerine göre özelleştirilmiş sanal ve canlı sınıf öğrenimiyle desteklenmektedir.

Ayrıca tüm BV çalışanlarının öncelikli konularla ilgili web seminerlerine katılabildiği ve bu oturumlardan elde edilen temel becerileri uygulamayı taahhüt ettiği "İşte Öğrenme Haftası"nı da kutluyoruz. Dış ortaklar ve şirket içi uzmanlar tarafından kolaylaştırılan geçmiş konular şunları içeriyordu: Sürdürülebilirliği anlamak, etkileme ve müzakere, sosyal medya teorisinin etkili kullanımı ve başkalarına başarı için koçluk yapmak. Ek öncelikler üzerinde üç ayda bir devam eden oturumlar da düzenlenmektedir.