Bureau Veritas Türkiye

Türkiye'de Bureau Verıtas

Test, Gözetim ve Belgelendirme hizmetlerinde dünya lideriyiz.

190 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Bureau Veritas test, gözetim ve belgelendirme hizmetlerinde dünya lideridir. Dünya çapında 400.000’den fazla müşterinin güvenini kazanan Bureau Veritas, 77.000 çalışanı ile 140 ülkede 1.500 noktada hizmet vermektedir. Müşterilerimize varlıklarının, ürünlerinin ve altyapılarının kullanım ömrü boyunca destek olur, kaliteyi güvence altına almalarına, maliyetleri azaltmalarına, verimliliği artırmalarına ve daha sorumlu, sürdürülebilir bir kurumsal kültür sağlamalarına yardımcı oluruz.

Tamamen tarafsız tavsiyeler ve çözümler sunan yüksek nitelikli ve özverili çalışanlarımızla Türkiye genelinde geniş bir hizmet portfoyü sunuyoruz. Müşterilerimizin risklerini azaltıp, kalite, sağlık, güvenlik, çevre koruma ve sosyal sorumluluk anlamında performanslarını geliştirmelerini sağlıyoruz.

Türkiye'de 600+ çalışan
11 ofis ve
laboratuvar
190 yıllık tarih

Temel Faaliyet Alanımız: Test, Gözetim, Belgelendirme

Sektör lideri test, gözetim ve belgelendirme hizmetlerimiz, müşterilerimizin performanslarını arttırmasına ve markalarını güçlendirirken riski azaltmasına yardımcı olur.

Test

Test ve analiz hizmetlerimiz, ürün ve mallarınızın gereken özelliklere sahip olduğunu kontrol etmenizi sağlar.

İmalat ve proses endüstrileri için laboratuvarda ve yerinde testler yaparak uygulanabilir standartlara, düzenlemelere ve şartnamalere uygunluğu test ediyoruz. Dünya çapında faaliyet gösteren geniş bir laboratuvar ağından faydalanıyoruz.

GÖZETiM

Yerinde yapılan denetimler, ürünlerin, hizmetlerin, varlıkların ve tesislerin amaçlandığı şekilde üretildiğinden veya işletildiğinden emin olmayı amaçlamaktadır.

Çok çeşitli hizmetleri kapsayan bu denetimler kaliteyi kontrol etmek, miktarı doğrulamak ve yasal gereklilikleri karşılamak için tasarlanmıştır. Gözetim hizmetlerimiz şirketlere ürünlerinin, varlıklarının ve sistemlerinin güvenilirliği ve bütünlüğü konusunda güven verir.

belgelendirme

Bağımsız bir üçüncü taraf ve onaylı bir belgelendirme kuruluşu olarak, yönetim sistemlerinin, hizmetlerin ve kişilerin belirli standartlara uygunluğunu onaylıyoruz.

Endüstri ve sektörlerdeki ekipman ve ürünler uluslararası veya ulusal yönetmeliklere, gönüllü endüstri standartlarına veya üretici ve müşteri gereksinimlerine göre belgelendirilebilir. Sertifika, şirketlerin yeni pazarlara erişmesine, markalarını güçlendirmesine veya işletmesine olanak sağlar.

bureau verıtas'ta bır gün

Bureau Veritas’ın çalışmaları günlük hayatımızı nasıl etkiliyor? Bureau Veritas ile Bir Gün videomuzda, size hizmetlerimizi ve bu hizmetler ile sistemlerin, ürünlerin ve yönetimin daha ileri güvenlik ve daha iyi performansına nasıl katkıda bulunduğumuzu tanıtıyoruz.

müşterilerimize nasıl değer katıyoruz?

Test, gözetim ve belgelendirme hizmetlerimiz, her büyüklükteki şirket için performans ve verimlilik arttıran faydalara dönüşmektedir. Müşterilerimiz için somut bir değer yaratıyoruz.

 • İşletmek için Lisans Verilmesi

  Uygun lisansların alınması, başarılı bir iş girişiminin ön şartıdır. Faaliyetleriniz için geçerli standartlar hakkında derinlemesine bilgi sunuyoruz ve bağımsız bir üçüncü taraf olarak operasyonel uygunluğu kontrol ediyoruz.

  Müşterilerimizin işlerini yerel ve uluslararası yönetmeliklere uygun olarak geliştirmelerine ve kamu otoriteleri tarafından verilen işletme lisanslarını almalarına ve yenilemelerine olanak sağlıyoruz.

 • Artan Verimlilik ve Performans

  Kalite, sağlık, güvenlik, çevre ve sosyal sorumluluk risklerini kontrol etmek verimlilik ve performans artışı sağlar. Uzun tarihi boyunca Bureau Veritas, risk ve güvenlik hizmetlerinin gelişiminde önemli bir rol oynamıştır. Sektördeki en iyi süreç güvenlik uzmanlığını sağlamak için çalışma yöntemlerimizi uyarladık ve ekibimizin profesyonel yeterliliklerini geliştirdik. Deneyimli ekibimizle birlikte, sizlere tasarım aşamasından projenin tamamlanmasına kadar riskleri tanımlama ve kontrol etme konusunda yardımcı oluyoruz.

  Azami verimlilik sağlamak için tesisinizin çalışması sırasında oluşabilecek riskleri ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyoruz.

 • Tedarik Zinciri Performansının Geliştirilmesi

  Günümüzde perakendecilik ve üretim tedarik zincirleri gittikçe daha küresel, hareketli ve karmaşık olmaktadır. Tedarikçilerin değerlendirilmesi, üretimin yönetilmesi ve ürünlerin kontrol edilmesi gereklidir. Değerli bir tedarik zinciri ortağı olarak, ürün tasarımı ve prototip değerlendirmesinden itibaren sizlerle birlikte çalışıyoruz. Tedarikçilerinizi seçmenize ve yönetmenize, hem üretim sırasında hem de ihracat öncesi denetimler ve testler gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

  Tedarik zincirinin performansını optimize etmek için yerel ve uluslararası tedarikçi bilgimizi kullanarak güvenilir ve kaliteli ürünlerin sürekli üretilebilmesini sağlıyoruz.

 • Küresel Pazarlara Erişim

  Piyasalar, güvenlik, kalite ve sosyal sorumluluk açısından giderek daha fazla teminat istemektedir. Ayrıca birçok şirket ürün ve hizmetlerini kalite, işlevsellik ve performans açısından farklılaştırmaya çalışmaktadır. Ürünleri test etmek, denetlemek ve belgelendirmek için bağımsız üçüncü taraf hizmetleri sunuyoruz.

  Uluslararası tanınan Bureau Veritas kalite onayını kullanarak, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmanıza ve yeni pazarlara girmenize yardımcı oluyoruz.