metal mineral

Metal &

Mineraller

Değer zinciri boyunca geniş bir yelpazede gerekli inceleme ve test hizmetleri sunarak metal ve mineral müşterileri için riski en aza indiririz.

ARTAN DETAYLI İNCELEME İLE KARŞILAŞILDIĞINDA PROJENİN UYGULANABİLİRLİĞİNİ SAĞLAMAK

ZORLUKLARINIZ

Madencilik ve arama şirketleri herşeyden önce bir önceliğie sahiptir: projelerinin ticari, teknik ve operasyonel uygulanabilirliğini sağlamak. Ayrıca sevkiyat kalitesini de sağlamalıdırlar. Tüccarlar için ticari yerleşim değerindeki kesinlik önemli bir husustur. Tüm yaşam döngüsü boyunca, erken aşamadaki arama işleminden, alım satım, eritme ve geri dönüşüme kadar şirketler yüksek endüsti standartlarını yakalarken riski en aza indirgemeye çalışırlar.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Büyük dünya limanlarında, küresel madencilik ve arıtma merkezlerinde çalışan Bureau Veritas, ticari risklerinizi arama üretim (upstream) ve ticari hizmetler yoluyla en aza indirecek altyapı ve uzmanlığa sahiptir.

  • En geniş metal ve mineral yelpazesi Uzman laboratuvarlarımız ve teknisyenlerimiz, endüstriyel ve tüketici ürünlerinde kullanılan metallerin ve minerallerin çoğunun analizini sağlar. Bunlar, çelik ve aluminyum yapmak için kullanılan hammaddeden kömür, demir dışı metallere ve altın, gümüş ve platin grubu metallar gidi değerli metallere kadar uzanır.
  • Arama ve Madencilik Bureau Veritas, şirketlerin uygun kaynakları tanımlamasını ve üretim sırasında verimliliği optimize etmesini sağlar. İz düzeyinde analiz, yüksek hassasiyetli test ve laboratuar testleri gibi yöntemleri kullanarak demir, demir dışı ve değerli metallerin yanı sıra tüm mineral formlarını analiz ediyoruz.
  • Ticari Bureau Veritas ticaret hizmetleri, tedarik zinciri boyunca maden üretiminin kalitesinin ve miktarının doğrulanmasını kapsar. Tartım denetimini (taslak anket dahil), örneklemeyi, sevkiyat öncesi, yük ve deşarj kontrolünü ve karışım işlemlerini yönetmeyi içerir.