endüstriyel risk

ENDÜSTRİYEL GÜVENLİK HİZMETLERİ VE RİSK YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

Riski belirlemek ve en yüksek seviyede süreç güvenliğini sağlamak, kara veya denizdeki tüm endüstriyel tesisler için çok önemlidir. Bureau Veritas olarak, operatörlerinizi güvende ve varlıklarınızı verimli tutmak için tüm kuralları, standartları ve yönetmelikleri yerinde getirdiğinizden emin oluruz.

GÜVENLİK HİZMETLERİ VE RİSK YÖNETİMİ KURALLARI İLE UYUMLULUĞU BAŞARMAK

Bureau Veritas, çalışanlarınızı güvende ve varlıklarınızı üretken tutmak için tüm ilgili kuralları, standartları ve düzenlemeleri yerine getirdiğinizden emin olmak için çaba göstermektedir.

Endüstriyel risk yönetimi, işimizin temel bir paçasıdır ve endüstride bağımsız doğrulama hizmetlerinin lider tedarikçişi olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz. Büyük küresel projelerin küresel desteğe ihtiyaç duyduğunun farkındayız ve bunu sağlamak için tüm dünyaya yayılan bir teknik merkezler ağımız var.

BUREAU VERITAS - GÜVENLİK HİZMETLERİ VE RİSK YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİNDE UZMAN

Uzun tarihi boyunca Bureau Veritas, risk ve güvenlik hizmetlerinin gelişiminde önemli bir rol oynamıştır. 190 yılı aşkın bir deneyime sahibiz ve test, gözetim ve belgelendirme konusunda dünya lideriyiz. Işletme prosdürlerimizi uygun hale getirdik ve özellikle sektördeki en üst düzey işlem güvenliği uzmanlığını sağlamak için personelimizin profesyonel bilgilerini geliştirdik. Hizmetlerimiz, tesisinizin işletimi sırasında herhangi bir zamanda oluşabilecek çeşitli potansiyel risk türlerini etkin bir şekilde tanımlamak ve değerlendirmek için tasarlanmıştır. Tesisiniz için gerekli işlem güvenliği performansının sağlanmasına yardımcı olmak için özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

endüstriyel risk hizmetlerimizi keşfedin