demiryolu genel

DEMİRYOLU

 

Artan şehirleşme ve çevresel kaygılar karşısında, demiryolu en etkili ulaşım çözümlerinden biri olmaya devam ediyor. Demiryolu projelerinizin kullanım ömrü boyunca güvenliğini ve uygunluğunu sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

GÜVENLİ VE GÜVENİLİR demiryolu HİZMETi

zorluklarınız

Demiryolu projeleri, hem küresel hem de yerel tedarik zincirlerinin yanı sıra, özel ihtiyaç ve beklentileri olan birden fazla kamu ve özel paydaşı içeren oldukça karışık projelerdir. Bir demiryolu üreticisi veya işletmecisi olarak, zorlu kalite standartlarını karşılayan güvenli ve güvenilir bir demiryolu hizmeti sağlamanız gerekir. Bununla birlikte varlığınızı inşa etmek veya işletme maliyetini optimize etmek, kullanım ömrü boyunca duruş süresini en aza indirmek ve yeni demiryolu projelerine erişim sağlamak önemlidir.

çözümlerimiz

Tasarım, üretim ve inşaattan, işletme ve bakıma kadar tüm yaşam döngüsünü kapsayan kapsamlı bir demiryolu endüstrisi hizmetleri sunuyoruz.

  • Yeni hat tasarım ve yapım Süreçlerinizde tasarım ve inceleme, bağımsız güvenlik değerlendirmesi (ISA), bağımsız kontrol mühendisliği hizmetleri, malzeme denetimi, proje yönetimi, malzeme testi ve kalite kontrolü, güvenlik seviyesi değerlendirme (SIL) ve RAMS hizmetleri veriyoruz. Uzman ekibimizle birlikte, ilk proje tasarımında güvenlik, kalite ve güvenilirliğin oluşturulduğundan emin olarak gelecekteki maliyet aşımları ve operasyonel sorunları engellemenize yardımcı oluyoruz.  
  • Ekipman üretimi Demiryolu imalatçıları için belgelendirme (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO / TS 22163-IRIS, EN 15085), karşılıklı işletebilirlik için teknik özellikler (TSI), tehlikeli maddelerin demiryolu ile uluslararası taşınmasına yönelik belgelendirme (RID), taşınabilir basınçlı ekipmanlara yönelik belgelendirme (TPED) ve tedarikçi teknik değerlendirme hizmetlerimizle, tedarik zincirinizde ürünlerinizin, tesislerinizin ve sistemlerinizin kalite ve standartlaşmasını sağlamanıza yardımcı oluyoruz.
  • İşletme ve bakım  Demiryolu işletmecileri için Bureau Veritas olarak tedarikçi denetimi, sağlık, güvenlik ve çevre (HSE) hizmetleri, teknik eğitim ve demiryolu araç denetimleri ile, güvenilir bir hizmet yürütmenizi, uygunluk sağlamanızı, varlık ve ekipmanın duruş süresini azaltmanızı ve tedarik zincirinizi kontrol etmenizi sağlıyoruz.