Water_wastes_telecoms_cover

Su, Atık ve Telekom

Nüfus artışı, su ve atık bertarafı ve telekom ağları dahil olmak üzere temel hizmetlere olan talebi önemli ölçüde artırıyor.

artan nüfuslu bir dünya için yardımcı hizmetler

zorluklarınız

Kentleşme, su ve atık bertarafı ve geri dönüşüm için mevcut altyapı üzerinde baskı oluşturarak yeni altyapı için talep yaratıyor. Buna ek olarak, telekom altyapı sağlayıcılarının, internetin büyümesini ve akıllı telefonların artan kullanımını desteklemek için modern ve güvenilir dijital ağlar kurması gerekiyor.

nasıl destek oluyoruz

Su, atık ve telekom varlıklarının tüm varlık yaşam döngüsü boyunca hizmetler sunuyoruz.

Image
water supply of a hydroelectric power plant

Su

Su arıtma sistemleri (belediye suyu, endüstriyel su, tuzdan arındırma, sanitasyon) için tüm proje aşamalarında (fizibilite, tasarım ve izin, tedarik, inşaat ve işletme) sizi destekliyoruz. Hizmetlerimiz arasında proje yönetimi yardımı, inşaat denetimi, yerinde QA/QC ve SEÇ (HSE) bulunmaktadır.

Yaşlanan altyapı ve suya yönelik güçlü talep, bakımı büyük bir konu haline getiriyor. Mevcut varlıklarınız için zorunlu inceleme ve bakım, kesinti desteği ve tahribatsız testler gibi operasyonel destek sağlayarak yardımcı oluyoruz.

Maliyetlerini, performanslarını ve güvenilirliklerini iyileştirmek için varlık yönetimi desteği de sağlıyoruz. Bu destek, varlıkların çalışma ömrünü uzatmak için durum izleme, risk değerlendirmesi ve performans optimizasyonunu içerir.

Image
waste storage

Atık

Atık yakma ve arıtma varlıkları (belediye atıkları, endüstriyel atıklar, yeniden kullanım ve geri dönüşüm) için tüm proje yelpazesinde CAPEX hizmetleri sunuyoruz.

Amacımız, yatırım getirinizi optimize etmenize yardımcı olmaktır.

Proje yönetimi desteğimiz, inşaat denetimi ve QA/QC hizmetlerimiz, proje geliştirme sürecinde size sorunsuz bir şekilde rehberlik edecek şekilde tasarlanmıştır.

OPEX hizmetlerimiz, işletme varlıklarınızın denetimini ve bakımını iyileştirmek için dijital araçlardan ve teknolojilerden yararlanır.

Ayrıca, sınıfının en iyisi durum değerlendirmesi ve izlemenin yanı sıra varlık bütünlüğü yönetimini de sağlıyoruz.

Image
Worker climbing an electric structure

Telekom

Tam kapsamlı CAPEX ve OPEX çözümleri ile telekom altyapısının (5G dahil) gelişimini destekliyoruz. Bunlar şunları içerir:

Fizibilite öalışması

Saha seçimi ve değerlendirmesi

Tedarik zinciri kalitesi

Proje yönetimi

İnşaat denetimi

Uzmanlaşmış varlık operasyonu

Dış kaynaklı saha operasyonları dahil olmak üzere yönetim hizmetleri

ENERJİ VE YARDIMCI TESİSLER İLE İLGİLİ DİĞER HİZMETLERİMİZ