Image
Finger touch technology modelization

SİBER GÜVENLİK HİZMETLERİ: DİJİTAL GÜVENLİĞİNİZİN KONTROLÜNÜ ELE ALIN

BUREAU VERITAS, SİBER RİSKLERİN YÖNETİMİ VE AZALTILMASINDA SİZİ DESTEKLİYOR

Siber güvenlik, şirketler ve hükümetler için bir önceliktir. Yeni düzenlemeler ve endüstriyel gereksinimler, sistemlerinizin, varlıklarınızın ve ürünlerinizin/hizmetlerinizin siber riskini yönetmeye yardımcı olabilecek bağımsız üçüncü taraf kuruluşlara olan ihtiyacı güçlendirdi.

SİBER GÜVENLİĞİNİZİ ARTTIRMAK VE ETKİNLİĞİNİ DUYURMAK

Bu yüksek tempolu dijital ortamda, dijital güvenliğinizin kontrolünü ele geçirmeye yönelik artan ihtiyaçla karşı karşıyasınız. İnsan, süreç ve teknoloji açısından bakıldığında, siber güvenliğiniz doğru güvence seviyesine yanıt vermelidir.

 • Sistemlerinizin ve ürünlerinizin yanı sıra tedarikçilerinizin de ilgili standartlara ve yeni çıkan düzenlemelere kıyasla doğru uyum düzeyini karşıladığından nasıl emin olabilirsiniz?
 • Üçüncü taraf bir değerlendirmenin tarafsızlığına ve bağımsızlığına güvenebilir misiniz?
 • Çabalarınızın nasıl tanıtımını ve duyurusunu yapabilirsiniz?

SİBER RİSKLERİNİZİ KONTROL ALTINA ALMAK İÇİN GÜVENİLİR ORTAĞINIZIZ

Sistemlerinizi, varlıklarınızı, ürünlerinizi ve tedarik zincirinizi korumak için ihtiyaç duyduğunuz bağımsız siber güvenlik değerlendirmelerini sağlayarak dijital güvenliğinizi kontrol etmenize yardımcı oluyoruz.

Nasıl yapıyoruz:

 1. Sektörler arasında kapsamlı siber güvenlik portföyü
 2. İşletmek için akreditasyon ve lisans seti
 3. Önde gelen siber güvenlik uzmanlarından oluşan küresel ağ, özellikle Ocak 2021'de Secura'yı satın almamızla güçlendi 

HİZMETLERİMİZ GENİŞ BİR ALANI KAPSAMAKTADIR:

 • ENDÜSTRİYEL (OT) SİBER GÜVENLİK (VARLIKLARINIZ)

  Endüstriyel varlıklar operasyonel teknoloji (OT) ile kontrol edilir. Günümüzün OT sistemlerinin çoğu internete bağlı olduğundan, siber güvenlik bu alanda son derece önemlidir. Bureau Veritas, Petrol ve Gaz, Denizcilik ve Off-Shore, Enerji / Su tesisleri ve Gıda / Mal Üretimi gibi tüm pazarlar için kapsamlı bir OT güvenlik hizmetleri seti sunmaktadır.

  Endüstriyel (OT) hizmetlerimiz hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen ENDÜSTRİYEL (OT) SİBER GÜVENLİK HİZMETLERİ SAYFAMIZI ziyaret edin

 • BAĞLANTILI ÜRÜNLER (IOT) SİBER GÜVENLİĞİ (ÜRÜNLERİNİZ)

  Her geçen gün daha fazla IoT ürünü var ve siber güvenliklerine uygun şekilde odaklanmayı gerektiriyor. Ürün türüne bağlı olarak, birden çok ilgili standart, yönetmelik veya sertifika şeması olabilir. Bureau Veritas, IoT ürünlerinizi en son standartlara göre test etmenize ve onaylamanıza yardımcı olacak kapsamlı bir hizmet seti sunar.

  Bağlantılı Ürünler (IoT) siber güvenlik hizmetlerimiz hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen BAĞLANTILI ÜRÜNLER (IOT) SİBER GÜVENLİK HİZMETLERİ SAYFAMIZI ziyaret edin.

 • BİLGİ TEKNOLOJİSİ (BT) SİBER GÜVENLİĞİ (SİSTEMLERİNİZ)

  Bugün hemen hemen her şirket veya kuruluşun omurgası, Bilgi Teknolojisi (BT) sistemidir. Bu sistemlerdeki verileri ve bunlara karşılık gelen uygulamaları uygun şekilde korumak çok önemlidir.

  Verilerinizi gizlilik nedenleriyle (ör. KVKK, GDPR), fikri mülkiyet haklarınızı veya mali ve idari verilerinizi korumak veya kendinizi siber suçlulara (ör. Fidye yazılımı) karşı korumak isteyebilirsiniz.

  Her türlü tehdit aktörüne karşı ne kadar korunduğunuzu biliyor musunuz? Siber risklerin farkında mısınız?

  Bureau Veritas, size güvenlik seviyeniz hakkında fikir vermek ve çalışanlarınızın, süreçlerinizin ve teknolojinizin güvenlik seviyesini iyileştirmenize yardımcı olmak için mükemmel bir hizmet setine sahiptir.

  Bilgi Teknolojisi (BT) hizmetlerimiz hakkında daha fazla ayrıntı için, lütfen BİLGİ TEKNOLOJİSİ (BT) SİBER GÜVENLİK HİZMETLERİ SAYFAMIZI ziyaret edin.

Image
Infographics on BV cybersecurity services