altyapı

ulaşım

altyapısı

Ekonomik büyüme etkin ulaşım altyapısı gerektirir. Bureau Veritas, sağlam şekilde inşa edilmiş karayolu, demiryolu, hava ve liman altyapısı inşaatını desteklemektedir.

ULAŞTIRMA ALTYAPISI İÇİN UZUN SÜREli VİZYON

zorluklarınız

Ulaştırma inşaatında uzmanlaşmış şirketler ve işetmeciler, karmaşık altyapılar inşa etmektedirler. Bir karayolu, demiryolu, liman veya havaalanı projesi üzerinde çalışırken, endüstri oyuncularının en üst düzeyde güvenlik ve güvenilirlik sağlarken yatırım hedeflerine de ulaşmaları gerekir. Sıkı düzenlemelere bağlı kalarak, genellikle başlangıçta amaçlanan ömrünün ötesinde uzun süre dayanacak bir altyapı tasarlamalıdırlar. Bu, bakım ve varlık bütünlüğünü iki önemli konu haline getirir.

çözümlerimiz

Eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunarak, uygun maliyetli ve uzun süreli kullanım için inşa edilmiş ulaşım altyapısını geliştirmenize yardımcı oluruz. Son kullanıcılara güvenli ulaşım ve seyahat sunmak için mevcut ulaşım altyapısının etkin bir şekilde korunmasını sağlıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, çok çeşitli ulaşım altyapısı projelerinde değer zinciri boyunca çalışarak karşılıyoruz.

Havalimanları Havalimanı büyütmelerinin ve inşaatlarının artmasıyla birlikte, geniş yelpazedeki havalimanı hizmetlerimiz, her gün milyonlarca yolcunun günlük hareketini kolaylaştırmaya yardımcı olmaktadır. Etkili inşaat proje yönetiminden tasarım ve inşaat denetimine kadar, giderek daha talepkar bir düzenleyici ortamda havalimanı varlıklarının güvenliğini optimize etmenize yardımcı oluyoruz.

Limanlar Deniz yoluyla ulaşım, küresel ekonomide hayati bir rol oynamaktadır. Hizmetlerimiz güvenliği optimize eder ve liman altyapısı projelerinizi destekler. Güvenlik ve ekipman denetimleri sertifikası, kaldırma ekipmanının yasal denetimleri ve proje yönetimi yapıyoruz. Bureau Veritas aynı zamanda lider bir deniz sınıflandırma topluluğudur ve konteyner sertifikasyonu gibi limanla ilgili hizmetler sunmaktadır.

Demiryolu altyapısı Demiryolu sağlayıcılarının çeşitli güvenlik, düzenleme ve lojistik taleplerini karşılamaları gerekir. Bağımsız Kontrol Mühendislerimiz tasarım ve inşaat faaliyetlerinin teknik gözetimi ve gerekliliklere uygunluğu sağlar. Diğer hizmetler arasında üçüncü taraf doğrulama (tasarım ve yapımın teknik denetimi dahil), periyodik denetimler ve ekipman ve yönetim sistemlerinin sertifikalandırılması yer alır.

Yol Varlıkları Güvenli ve güvenilir yollar ve köprüler sağlam bir yapı, kaliteli bileşenler ve güvenilir bir ortağın teknik uzmanlığını gerektirir. Tüm inşaat yapılarının bağımsız tasarım kontrolü de dahil olmak üzere, teklif aşamasından tasarım ve yapım aşamasına kadar entegre teknik destek sunmak için inşaat şirketleriyle yan yana çalışıyoruz. Hizmetlerimiz malzemeleri değerlendirmenize, projeleri yönetmenize, güvenlik ve etki için test etmenize ve sertifika almanıza yardımcı olur.