Image
Tüketici ürünleri

Tüketici ürünleri & Perakende

Ürünlerinizin güvenliğini ve uygunluğunu kontrol edin.

ÜRÜNLERİNİZİN PAZARLAMASInı hızlandırın ve RİSKLERİNİZİ AZALTIN

Tüketici ürünlerinin üreticileri veya distribütörleri için, varlıkların kalitesinden ödün vermeden maliyetleri optimize etmek ve üretim süresini azaltmak önemlidir. Bureau Veritas, bunu başarmanıza yardımcı olmak için çok çeşitli test, gözetim ve belgelendirme hizmetleri sunmaktadır.

zorluklarınız

Tedarik zincirlerinin küreselleşmesi ve giderek daha sıkı düzenlemeler, tüketici ürünleri sektörünü yeniden şekillendirmektedir. Bir üretici veya distribütör olarak, standartlara uyumu sağlarken üretim maliyetlerinizi düşürmek ve varlıklarınızın pazarlamasını hızlandırmak çok önemlidir.

çözümlerimiz

Bureau Veritas, müşterilerin varlıklarını planlama ve üretmelerinden nakliye ve satışa kadar tüm tüketici ürünleri değer zincirini kapsayan eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Test çözümlerimiz ürünlerinizin güvenliğini ve uyumluluğunu kontrol etmenizi sağlarken, danışmanlık ve denetim hizmetlerimiz de yasal gereklilikleri karşılamanızı sağlar. Ayrıca sertifikalarımız ile uluslararası pazarlara erişiminizi kolaylaştırıyoruz.

Hizmetlerimiz geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Tekstil, hazır giyim, ev tekstili, dayanıklı tüketim ürünleri, oyuncaklar, güzellik ve kişisel bakım ürünleri, indirim market ürünlerinizin pazarlamasını hızlandırırken, kalitelerini korur ve tüm ilgili yönetmeliklere uymanızı sağlarız.