ıso 55001

Yönetmeliklere uyarak varlıklarınızın değerini en üst düzeye çıkarın.

kimya sektöründe başarı için yenilikler

Küresel kimya endüstrisi büyümeye devam ettikçe ve yeni pazarlar ortaya çıktıkça, sektördeki çevresel ve sosyal zorluklar da ön plana çıkmaktadır. Üreticiler ve tedarikçiler gittikçe artan bir şekilde yeniliğin sürdürülmesini ve sıkı uluslararası düzenlemelere uygun olarak kalite ve güvenlik standartlarına uyumu sağlamalıdır. Bureau Veritas olarak, kimyasal üreticilerinin bu düzenlemelere uygun olarak başarmasına yardımcı oluyoruz.

zorluklarınız

Bir kimyasal üreticisi olarak, çevreyi ve halk sağlığını göz önünde bulundurmaya yönelik artan talepleri göz önünde bulundurmalısınız. Bu, özellikle üretimi sırasında kirletici emisyonlarını azaltmak ve tehlikeli reaktifleri kontrol etmek konularını gündeme getiren özel kimyasallar için geçerlidir.

çözümlerimiz

Uluslararası bir Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevre (QHSE) uzmanı olan Bureau Veritas, varlıklarınızın yaşam döngüsü boyunca güvenliği, çevresel sürdürülebilirliği ve kaliteyi sağlamanıza ve markanızın itibarını korumanıza yardımcı olur.

  • Varlık yaşam döngüsü boyunca destek Varlığınızın tasarım aşamasından itibaren karşılaştığınız riskleri değerlendiriyoruz ve mühendislik, denetim ve bakım planları geliştirerek varlıklarınızın kullanım ömrü boyunca bütünlüklerini sağlamaya yardımcı oluruz.
  • OPEX yatırımınızı en üst düzeye çıkarın Basınçlı ekipman denetimi gibi hizmetler aracılığıyla operasyonlarınızı güvenceye alır ve OPEX'i optimize ederiz.