Grids_cover

Enerji Nakil Hatları Şebekesi

Güç şebekeleri, her zamankinden daha fazla, modern güç sistemlerinin bel kemiği haline geldi. Bu bakımdan, enerji geçişini hızlandırmak için yenilenebilir enerjilerin sürekli entegrasyonunun garantisini temsil ederler. Şebeke istikrarı ve güvenilirliği ana konular haline geldi.

yarının şebekelerini kurmak

zorluklarınız

Enerji sektörü temelde değişiyor ve bölgeler arası daha büyük entegrasyon ile çok yönlü, akıllı ve birbirine bağlı şebekelerin gelişimini yönlendiriyor. Şebeke operatörleri, enerji üretiminde yenilenebilir kaynakların artan payından, siber güvenlik tehditlerine ve elektrikli araç şarj ihtiyaçlarını karşılamak için güç talebinde beklenen artışlara kadar birçok zorlukla karşı karşıyadır.

nasıl destek oluyoruz

Elektrik şebekesi varlıklarının tüm varlık yaşam döngüsü boyunca hizmetler sunuyoruz. Elektrik şebekelerini tüm sistem seviyelerinde genişletmek ve güçlendirmek için iletim ve dağıtım sistemi operatörleriyle birlikte çalışıyoruz. Ek olarak, performansınızı en üst düzeye çıkaran ve güvenlik ve uyumluluk için en yüksek standartları karşılayan operasyon stratejileri tasarlıyoruz.

nakil

İletim sistemleri (Yüksek Gerilim Doğru Akım ve Yüksek Gerilim enerji hatları, alt istasyonlar ve ara bağlantılar) için tüm proje aşamalarında (fizibilite, tasarım ve izin, satın alma, inşaat ve işletme) sizi destekliyoruz. Hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Proje yönetimi yardımı
  • İnşaat denetimi
  • Yerinde KG/KK (QA/QC)
  • SEÇ (HSE)

Ek olarak, varlıklarınızdaki kusurları otomatik olarak belirlemek ve analiz etmek için insansız hava araçları (UAV'ler) ve otomatik görüntü tanıma kullanarak işletme varlıkları için özel denetim çözümleri sunuyoruz.

dağıtım

Eksiksiz CAPEX/OPEX portföyümüzün yanı sıra, varlık yönetiminize ve operasyonlarınızın temel işine odaklanmanıza yardımcı olmak için özel saha hizmeti dış kaynak kullanımı çözümleri sunuyoruz. Yardımcı tesisler saha operasyonlarımız şunları içerir:

  • Sayaç okuma ve sayaç veri yönetimi
  • Bağlantı kesme ve yeniden bağlantı hizmetleri
  • Teknik ve teknik olmayan kayıp azaltma
  • 7/24 acil servis

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONU ALTYAPISI

EVCS (elektrikli araç sarj istasyonu) altyapısının geliştirilmesini, saha değerlendirmesinden inşaat ve işletmeye kadar uçtan uca bir çözümle destekliyoruz. İşletim altyapısı için operasyonel saha denetimi, durum değerlendirmesi ve varlık yönetimi çözümlerimiz, performansın yanı sıra mevzuata uygunluk, kullanılabilirlik, güvenlik ve emniyet sağlar.

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI İÇİN BUREAU VERITAS TARAFINDAN SUNULAN HİZMETLER HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Enerji ve Yardımcı Tesisler ile İlgili Diğer Hizmetlerimiz