otomotiv

OTOMOTİV

Otomotiv sektörü, sürekli büyüyen pazar, yıkıcı teknolojiler ve artan çevresel düzenlemeler nedeniyle büyük bir dönüşüm geçiriyor. Bu benzeri görülmemiş değişikliklere rağmen, başarınızın devamını sağlamak için sizleri destekliyoruz.

DÖNÜŞÜM YOLCULUĞUNUZU BAŞARILI HALE GETİRMEK

ZORLUKLARINIZ

Modern otomotiv dünyasında büyümek için, otomobil markalarının güvenlik, kalite ve performansta uyumu sağlarken hızlı teknolojik gelişmelere ayak uydurmaları gerekir. Başarı, elektrikli araçlar gibi yıkıcı teknolojilerle ilişkili risklerin azaltılmasına bağlıdır. Aynı zamanda, işinizi ve tedarik zincirinizi dönüştürürken tüketiciler arasında güveni korumak da önemlidir.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Yenilikçi ürünlerinizi pazara sunmak, güvenli olmalarını sağlamak, şartnamelere uymak ve çevresel düzenlemeleri yerine getirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

  • Tasarım ve onaylama  IATF ve ISO belgelendirme, siber güvenlik belgesi ve tedarikçi değerlendirmesi gibi hizmetlerimizle tasarım ve onaylama süreçlerinizin kalitesini, güvenliğini ve performansını sağlıyoruz.
  • Ürün uygunluğu ve varlıklar Varlıklarınızın tüm yaşam döngüleri boyunca şartnamalere uygunluğunu doğrulamak için periyodik kontrol, sağlık, güvenlik ve çevre (HSE) hizmetleri, sosyal uygunluk denetimi ve kalite kontrol muayene hizmetleri sunuyoruz.
  • Dağıtım Yükleme, boşaltma, lojistik zincir izlemeleri, stok kontrolü ve hasar takip hizmetlerimizle ürünlerinizin dağıtımıyla ilgili risklerinizi azaltmaya, hasar ve dava nedeniyle olabilecek maddi kayıpları azaltmaya yardımcı oluyoruz.
  • Satış ve satış sonrası Tecrübeli ekibimizle ürünlerinizin satışı, teslimi ve bakımıyla ilgili riskleri azaltmanıza yardımcı olmak için stok kontrolü, bayi denetimleri, gizli müşteri denetimleri, yasal denetimler ve araç hasar değerlendime hizmetleri sunuyoruz.

BAŞARI İÇİN BELGELENDİRME

IATF 16949: 2016, otomotiv endüstrisinde dünya çapında tanınan kuruluşlar için geçerli olan tek kalite yönetimi standardıdır. Önde gelen otomobil ve motorsiklet üreticilerinin çoğu ve Kademe I tedarikçilerinin çoğu, sadece IATF standardına göre belgelendirilmiş tedarikçilerle sözleşme yapmaktadır. Bureau Veritas, IATF 16949 için önde gelen belgelendirme kuruluşlarından biridir ve dünya çapında sertifikalı olarak teslim etmek için akredite edilmiştir.