dağıtım taşıma

taşıma & depolama

Boru hatları ve depolama tesisleri uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmeli ve genellikle başlangıçta amaçlanan ömrünün ötesine geçmelidir. Bureau Veritas, güvenli operasyon için varlık yönetimi hizmetleri sunar.

GELECEĞE yönelik BORU HATTI yapımı VE BAKIMI

zorluklarınız

Boru hattı sahipleri binlerce kilometrelik yeni boru hatları boyunca ve aynı zamanda depolama tesislerinde sayısız zorluklarla karşı karşıyadır. Sağlık ve güvenliği yönetmeli, yasal gerekliliklere uymalı ve şartnamelere göre yeni yapıların inşa edilmesini sağlamalıdır.

Yeni bir yapı kurulduktan ve çalışmaya başladıktan sonra varlık sahipleri, bakım ve varlık bütünlüğünü yönetmek için uygun maliyetli bir plan geliştirmelidir. Ayrıca, uyum sağlamak ve boru hattı boyunca olası tehlikeleri önlemek için düzenli denetimler yapmaya yönelik en iyi yaklaşımı tanımlamalıdırlar.

çözümlerimiz

Petrol ve gaz endüstrisi sahiplerini ve işletmecilerini boru hatları ve depolama tesislerinin yapımı boyunca ve varlıkların ömrü boyunca yasal düzenlemelere uygun olarak destekliyoruz. Sıkı kalite kontrol uygulayarak, sağlık ve güvenlik için bakımı en iyi hale getiriyoruz.

Boru hattı ve depolama tesisi inşaatından varlık ve ekipman yönetimine kadar, Bureau Veritas güvenli ve güvenilir operasyonlar sağlamak için müşterilerini destekler.

  • İnşaat yardımı Dünyadaki en uzun, en büyük ve teknik olarak gelişmiş boru hattı projelerinde çalışarak, inşaatın her zaman proje şartnamelerine uygun kalmasını sağlıyoruz.
  • İnşaat için Kalite Güvence / Kalite Kontrol (QA / QC) Teknik kalite güvence / kalite kontrol uzmanlarımız, dünya genelindeki inşaat projelerinde kalite güvence / kalite kontrol riskini en aza indirmek için müşterilerimizi destekliyor. İnşaat süreci boyunca, Bureau Veritas, müşteri gereksinimlerinin karşılanması, gerekli mevzuata uyulması ve satıcı teslimatlarının anlaşılan teslim sürelerinde ulaştırılması konusunda uzmanlaşmıştır.
  • Operasyondaki varlık ve ekipmanın bütünlüğü  En son yönetmelik ve standartlara uygun olan Boru Hattı Bütünlüğü Yönetimi sistemi ile, operatörlere yardımcı olan pratik bir yaklaşım geliştirdik. Ek olarak, hem boru hatları hem de depolama tesisleri için tahribatsız muayene, API 650, API 653 tank gözetimi, API 570 boru hattı gözetimi ve tank kalibrasyonu yapıyoruz.