shutterstock_1067064803

Supply-R: Esnek bir Tedarik Zinciri Oluşturma

Tedarik zincirinin bozulması, operasyonlarınız üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Nedeni ne olursa olsun, bir olay meydana geldiğinde, hızlı bir şekilde bilmeniz, potansiyel riski değerlendirmeniz ve işinizi korumak için harekete geçmeniz gerekir. Bureau Veritas, tedarik zincirinizin özelleştirilmiş bir risk değerlendirmesine dayanan benzersiz bir çözüm olan Supply-R'yi geliştirdi. Bu, kritik tedarikçilerin bağımsız yerinde doğrulamasından toplanan saha verilerini kullanır.

SUPPLY-R İLE TEDARİK ZİNCİRİNİZİ DAHA esnek YAPIN

Supply-R, dijital bir platform ve tedarik zinciri risk yönetimi çözümüdür. Kontrol panelinde görüntülenen gerçek zamanlı veriler aracılığıyla tedarik zincirinizin sağlığı hakkında size anında bilgi verir. Supply-R, bugün süreçlerinizi tehdit eden bilinen ve bilinmeyen riskler konusunda tam görünürlük sağlayarak, geleceğe doğru yola çıkmanıza ve daha esnek bir tedarik zinciri geliştirmenize yardımcı olur.

SİZİ NASIL DESTEKLİYORUZ

Supply-R, tedarik zinciri kesintilerini yönetmede sizi geride tutabilecek süreç ayrıntılarına ışık tutacak şekilde tasarlanmıştır. Tedarik zinciri yönetimi risklerini ve zorluklarını ele almak için ihtiyaç duyduğunuz bilgilerle donatır.

Supply-R, bu bilgiyi size bir dizi önemli adımla sunar:

Değerlendirme modülleri: Güvenlik açıklarını ve kesinti risklerini değerlendirmek için kullanıma hazır kontrol listelerimizle başlar veya özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş kontrol listeleri oluştururuz.

Saha denetimleri: Tedarikçilerinizin tesislerinde bu riskleri doğrulamanıza yardımcı oluyoruz. Amacımız, bu riskleri azaltmak için hangi süreçlerin uygulanabileceğini anlamaktır.

Özel "risk endeksi" geliştirme: Özelleştirilmiş risk endeksinizi geliştirmek için değerlendirme ve denetimlerin sonuçlarını birleştiriyoruz. Nihai sıkıntılı noktalarınızı belirler ve tedarikçilerinizin esnekliğini ve yanıt verme yeteneğini ölçeriz.

Tek bir dijital havuz sağlama: Tüm tedarik zinciri verilerini, kolay erişilebilir, ayrıntılı bir dijital görünümde topluyoruz. Bu size dünya çapında tedarik zincirinizde meydana gelen kesintilere karşı tam bir şeffaflık sağlar. Dijital araçlarımız, verileri sürekli olarak analiz etme becerinizi geliştirir. Tedarikçiye, projeye, coğrafyaya, ürün kategorisine ve kademeye göre riskleri değerlendirmenizi sağlar.

Supply-R çözümümüz esnek ve çeviktir. Eşsiz tedarik zinciri yolculuğunuzda nerede olursanız olun, Supply-R sürecimiz her türlü zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Risk yönetimi ve süreç kontrolüne odaklanarak talep, fiyatlandırma ve lojistiğe yönelik şokları en aza indirmenize ve tedarik zinciri değerini artırmanıza yardımcı olur. Nihayetinde, şeffaflık ve güvene dayalı daha iyi tedarikçi ekosistemleri inşa edebilirsiniz.