özel denetim

özel denetimler

Özel denetimlerle marka değerinizi koruyun.

Şirketler, belirledikleri kalite, güvenlik ve uygunluk standartlarının kurum genelinde uygulanmasını sağlamalıdır. Bureau Veritas bağımsız bir ortak olarak hareket eder ve özellikle dikkat etmek istediğiniz alanları denetler.

Bureau Veritas'ın denetçileri yüksek nitelikli ve deneyimlidir. Denetçilerimizi, müşterilerin özel ihtiyaçlarına ve ürünlerine göre seçeriz. Sizinle birlikte denetlenecek noktalar, yasal düzenlemeler ve projenin özellikleri hakkında kuruma özel bir ihtiyaç kataloğu tanımlarız.

Bireysel denetimlere olan talep, özellikle karmaşık yapılara sahip olan yerlerde artmaktadır. ISO standartları genel olarak yararlı olsa da, iş bazlı bir denetim listesi genellikle belirli alanlara daha derinlemesine girmenin ve güvenlik açıklarını belirlemenin en etkili yoludur. Bureau Veritas olarak, şartnamelerinize göre denetim yaparız veya sektöre özel ihtiyaçlarınızın incelenmesi için sizinle ilgili özel bir katalog oluştururuz. Nitelikli denetçilerimiz olası sorunları ve riskleri belirleyerek işinizin kalitesini güvence altına alır.