bayi

bayi ağı denetimi

Bayi ağınızın kalitesini kontrol edin.

Büyük bir bayi ağına sahip şirketler için, süreçlere ve marka ile ilgili şirket politikalarına uyum çok büyük önem taşımaktadır. Tutarlı bir görünüm ve tutarlı hizmet kalitesi, satın alma deneyimi ve müşteri memnuniyeti üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Müşteriler, her satış noktasında tüm alanlarda sürekli olarak yüksek kalite deneyimlemelidir.

Özellikle ulusal ve uluslararası birçok lokasyona sahip şirketler için, tüm satış lokasyonlarında şirket kurallarına uyumu doğrulamak zordur. Markalaşma, verilen satış süreçleri, hizmet kalitesi, hizmet sunumu, mal ve ürün kalitesi, ek hizmetler ve güvenlik, bölgelere göre değişiklik gösterebilir ve her zaman şirket politikasına uymayabilir.

tüm noktalarda aynı kalite

Bureau Veritas, kapsamlı bir saha yapısına sahip olan veya ürünleri ve hizmetleri ile pazar ve hedef gruplarla çok sayıda temas noktası bulunan şirketler için sektörler arası 2. taraf denetimleri sunmaktadır. Örneğin otomotiv endüstrisinde, tedarik endüstrisinde veya perakende satışta bulunanlar gibi kapsamlı bayi ağları, özenli ve düzenli olarak denetlenen marka ve süreç yönetimi gerektirir.

Çeşitli denetim alanları:

  • Ekipman
  • Servis kalitesi
  • Satış / Satış Sonrası
  • Garanti durumları için garanti denetimleri
  • Ürün sunumu / bulunabilirliği
  • Marka ve marka kimliği
  • Yer ve çevre

Bureau Veritas, iç kontrolünüz ve kapasitenizin ötesindeki noktalarda bağımsız bir ortak olarak sizi destekler. Bureau Veritas ağ denetimleriyle, satıcı ağınızı potansiyel güvenlik açıkları ve riskler açısından uygun maliyetli ve zaman açısından verimli bir şekilde denetleyebilirsiniz. Bir eylem planı oluşturmanıza ve önleyici eylemlerde bulunmanıza yardımcı oluruz. Hizmetimiz size özel olarak hazırlanır ve diğer hizmetlerle desteklenebilir. Bu hizmetler, düzeltici önlemlerin uygulanması, marka değerini artırmak için kalite mühürlerinin geliştirilmesi, yeni konumların açılmasına yardımcı olmak, kalite güvencesi için ürün testi veya yasal ve gönüllü şartlara göre denetimlerdir.