haşere kontrol belgelendirme

Kalite güvence & Kalite kontrol (QA/QC)

Müşteri beklentilerini ve yönetmelikleri yerine getirmenizi ve maliyetli kusurlardan kaçınmanıza yardımcı oluyoruz.

Kalite güvencesi ve kalite kontrolü sayesinde, işletmeler ürün, bileşen ve kalitenin korunmasını veya iyileştirilmesini, üretim hatalarının azaltılmasını veya ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. İşletme içinde veya bağımsız bir kuruluş tarafından yapılabilir. Bureau Veritas kalite kontrol ve kalite güvencesi hizmetleri ile üç ana sektörü desteklemektedir: tüketici ürünleri, ticari ürünler ve sanayi (inşaat ve nakliye dahil).

Bureau Veritas olarak endüstriyel uygulamalar için çeşitli kalite kontrol ve kalite güvence tedarik zinciri hizmetleri sunuyoruz. Proses endüstrisinde, inşaat ve nakliye alanlarında, müşteri ve düzenleyici şartnamelere göre ekipman ve parçaların imalat kalitesini kontrol etmek için büyük müşterilerimizle çalışıyoruz.

Endüstriyel tesislerin inşası ve işletilmesi için genellikle farklı ülkelerden gelen çeşitli satıcılar tarafından üretilen özel bileşenler kullanıldığı için kalite kontrol ve kalite güvence işlemleri çok önemlidir. Kalite kontrol ve kalite güvence hizmetlerimizle maliyetli gecikmeleri en aza indirip, bozulma riskini azaltırız.