petrol gaz

petrol & gaz

Petrol ve Gaz endüstrisinde faaliyet gösteren firmalar, güvenlik ve karlılık konusunda yüksek standartlar talep eder. Değer zinciri boyunca müşterilerimizin maliyetlerini kontrol ederken güvenli ve verimli üretimi sürdürmelerine yardımcı oluyoruz.

MALİYET VE RİSKİ AZALTMAK İÇİN ÇALIŞMA VERİMLİLİĞİNİ YÜKSELTMEK

ZORLUKLARINIZ

Açık deniz ve kıyı üretim ve depolama tesisleri güvenli ve esnek olmalıdır. Güvenliği göz önünde bulundurarak, şirketler sürekli yenilik yapmak ve yeni varlıklara yatırım yapmak zorundadır. Bu arada, yaşlanan tesislerin işletilip, çok zaman geçmeden güvenli ve düşük maliyetli bir şekilde işletmeden çıkarılması gerekir. Tüm bunlar yönetmeliklere bağlı kalarak ve çevreyi koruyarak ele alınmalıdır. Tüm süreçler boyunca, işletmeler mevcut tesislerin güvenilirliğini ve üretim verimliliğini en üst düzeye çıkararak karlılığı korumaya çalışıyor.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Varlığın yaşam döngüsü boyunca benzersiz bir şekilde güçlü bir varlık göstererek, hem karada hem de denizde çözüm odaklı, katma değerli hizmetler sunuyoruz.
Çözümlerimiz tüm yaşam döngüsünü kapsar.

  • Ön Proje İzin alma, risk analizi, tasarım incelemesi ve belgelendirme sırasında müşterilerimizle yan yana çalışırız. Projenin yönetmeliklere ve standartlara uygun olmasını sağlamak için, riskleri tespit eder ve makul bir seviyeye kadar azaltırız.
  • Kalite Güvencesi / Kalite Kontrol (QA/QC) Deneyimli QA/QC hizmet uzmanları ağımızla, bileşenler ve ekipmanlara yönelik katı standartlar ve yönetmeliklere uygunluk için inşaat aşamasında müşteilerimize destek oluruz.
  • Operasyonlar için OPEX Çözümleri Bureau Veritas OPEX’I iyileştirmek için tek kaynaklı biz çözüm sunar. Uzun süreli bir ortak olarak, projenin başlangıcından itibaren sizinle birlikte çalışırız ve gerçekleşmesini birlikte görürüz.
  • İşletmeden Çıkarma Müşterilerimizin maliyetleri kontrol ederken, en katı güvenlik standartlarına uyarak tam bir işletmeden çıkarmayı başarmalarına yardımcı oluyoruz.

petrol ve gaz SEKTÖRLERİ İÇİN ÇÖZÜMLERİMİZİ KEŞFEDİN