inşaat

inşaat &

altyapı

Başlıca bina ve altyapı projelerinizi planlamak ve yönetmek için gerekli olan test, denetim ve belgelendirme hizmetlerini sağlıyoruz.

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe, gayrimenkul ve altyapının yaşam döngüsü içerisinde kalite, sağlık, güvenlik ve çevre korumanın tüm yönlerine uymak çok önemlidir. Gelişimden inşaat, işletme, yıkım ve ticari işlemlere kadar projenizin tüm aşamalarında Bureau Veritas olarak size yardım ediyoruz. Hizmet yelpazemiz proje yönetimi, teknik danışmanlık ve Kalite, Sağlık, Güvenlik, Çevre (QHSE) alanlarında hizmetleri kapsamaktadır

GÜVENLİ, SÜRDÜRÜLEBİLİR ALTYAPI İÇİN

ZORLUKLARINIZ

Günümüzde şehir nüfusları hızla artmakta, ancak yine de şehir sakinleri güvenli, sürdürülebilir binalar ve sağlıklı bir kentsel ortam beklemektedir. Politikacılar ve yatırımcılar, sağlıklı ve verimli şehirler yaratırken, artan kentsel nüfusun gereksinimlerinin nasıl karşılanacağını da düşünmelidir.Bir yatırımcı veya müteahhit olarak, çevre ve güvenlik düzenlemelerine uygun, kaliteli, karlı ve uyumlu binalar ve altypaı geliştirmeniz gerekmektedir. Düzenlemeler ve karmaşık tedarik zincirleri bunu her zamankinden daha zor hale getiriyor.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Bureau Veritas, başlıca bina ve altyapı projelerinizi planlamak ve yönetmek için gerekli olan test, denetim ve belgelendirme hizmetlerini sağlıyor.

  • Planlama ve tasarım Tasarım incelemeleri, teknik yardım, izin çözümleri ve çevre çalışmaları da dahil olmak üzere, projenizin tasarım ve satın alma aşamasındaki uygulunabilirliğini destekleyen hizmetlerimizdir.
  • Tedarik ve inşaat Uzman ekibimiz, varlığınızın uzun vadeli emniyetini ve performansını güvence altına almak için Kalite Güvence / Kalite Kontrol (QA/QC) saha denetimleri, yapı malzemeleri testi, proje yönetimi ve inşaat denetimi sunar.
  • Varlık yönetimi Hizmetlerimiz arasında denetimler, enerji performans değerlendirmeleri ve yaşam döngüsü analizleri bulunur, böylece varlıklarınızı daha iyi koruyabilir, kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

BİNA VE ALTYAPI İÇİN BELGELENDİRME

Binalar ve altyapı için belgelendirme hizmetlerimiz, güvenliği sağlamanıza, itibarınızı korumanıza ve varlık performansınızı optimize etmenize olanak sağlar. Bureau Veritas belgelendirme programları; yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olan ISO 55001 Varlık Yönetimi, Kalite ve Çevre yönetimi yönetmeliklerine uymanızı sağlayan ISO 9001 ve ISO 14001, işyeri kazalarını ve hastalıklarını önlemeye yardımcı olmak için iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini değerlendiren ISO 45001.

inşaat VE altyapı SEKTÖRLERİ İÇİN ÇÖZÜMLERİMİZİ KEŞFEDİN