gida

GÜVENLİ VE YÜKSEK KALİTEli GIDA İÇİN TÜKETİCİ TALEBİNİ KARŞILAMAK

Küresel gıda endüstrisi, güvenli ve kaliteli gıda talebinin artmasıyla karşı karşıyadır. Risklerinizi azaltıp, markanızı korurken, bu beklentileri de karşılamanıza yardımcı oluyoruz.

ZORLUKLARINIZ

Günümüzde tüketiciler gittikçe daha fazla talepkar olmaktadır. Tüketiciler, yiyeceklerinin nereden geldiğini, nasıl yapıldığını, işlendiğini ve kalitesinin nasıl korunduğunu bilmek istiyor. Bir gıda endüstrisi profesyoneli olarak, bu beklentileri karşılamak için sorumlu uygulamalarınızı, tam ürün izlenebilirliğini ve sıkı düzenlemelere uyumlu olduğunuzu göstermeniz gerekir. Tüm bunlar küresel tedarik zinciriniz için karmaşık bir beceridir.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Vermiş olduğunuz hizmetin her aşamasında, güvenliği ve kaliteyi sağlamak için eksiksiz bir test, gözetim ve belgelendirme hizmetleri sunuyoruz.

  • Gıda Üretimi Kalite ve miktar kontrolü, sorumlu uygulamaların sertifikalandırılması gibi hizmetlerimiz ürün verimini desteklemenize, sürdürülebilirliği göstermenize ve uluslararası pazarlara erişim sağlamanıza yardımcı olur.
  • Gıda İşlenmesi Belgelendirme ve tedarik zinciri izleme hizmetlerimiz, yönetmeliklere uymanın yanı sıra ürünlerinizin güvenliğini ve kalitesini garanti eder.
  • Gıda Perakendesi, Servis ve Konaklama Marka tutarlılığı için mağaza içi, bayi ve otel denetim hizmetlerimiz ile ürününüzü geliştirmenize ve korumanıza yardımcı oluruz.

GIDA BELGELENDİRMESİ

Gıda sektörü için belgelendirme hizmetlerimiz, güvenli ve kalite hizmet sunmanıza olanak sağlar. ISO 22000, FSSC 22000, BRC, IFS, GLOBALGAP gibi yönetim sistemleri, tüm yerel ve uluslararası standartlara uygun olmanızı sağlar. Özelleştirilmiş denetimlerimizle, sorumlu kaynak uygulamalarını göstermek gibi gıda zorluklarını çözmenize yardımcı oluruz

gıda SEKTÖRü İÇİN ÇÖZÜMLERİMİZİ KEŞFEDİN