atex

Tehlikeli alanlarınızın ATEX’e uygun olarak uyumlu ve güvenli olmasını sağlıyoruz.

ATEX ile uyumlu olun

ATEX, patlayıcı ortamları kontrol etmek için Avrupa Direktifine verilen addır ve patlayıcı ortamlarda potansiyel olarak risk altında olan işçilerin sağlık ve güvenlik korumasını geliştirmek için minimum gerekliliklerle ilgilidir.

ATEX uyum ortağınız olarak Bureau Veritas, tehlikeli alanların uyumlu ve güvenli olmasını sağlamak için gerekli becerilere, sistemlere ve deneyime sahiptir.

İş aktiviteleriniz yanıcı gazlar, buharlar yaratabilir veya serbest bırakabilir. Araç boyası püskürtme veya tahıl unu, odun gibi ince organik tozlarla çalıştığınızda, endüstrinizle ilgili yasalara uymak ve ciddi yaralanma riskini azaltmak için ekibinizin bir uzantısı olarak çalışırız.

Bureau Veritas Atex risk değerlendirme ve belgelendirme uzmanlarımız ile bakım faaliyetleriniz için kaynak ve finansal yönetimi iyileştirir ve sahanızda veya müşterilerinizde Atex gereksinimlerinizin karşılandığı konusunda bağımsız, 3. Taraf güvencesi sağlarız.

ATEX hizmetlerine ek olarak Bureau Veritas, test, gözetim ve belgelendirme konusunda dünya lideridir ve neredeyse her ihtiyacınıza cevap vermek için 190 yıldan fazla deneyime sahiptir.

endüstriyel risk hizmetlerimizi keşfedin