tarihimiz

TARİHİMİZ: 190 YILDIR YENİLİKLERE DEVAM EDİYORUZ.

eski gemi

1828

1828

KÖKENLERİMİZ
Bureau Veritas basit bir hedefle kurulmuştur: Gemiler hakkında güncel izleme bilgisi ve sigortacılara ekipman sağlayarak gemiciliğin daha güvenli hale getirilmesi. Gemi,leri ve ekipmanları değerlendirmek için yeni yöntemler geliştirdik.

yeni gemi

Bugün

Bugün

YENİ JENERASYON GEMİCİLİK
Veristar AIM3D, gemicilik ve offshore yönetiminde yeni bir dönemi başlatmaktadır. Dijital eşleştirme teknolojimiz, kullanıcılarımızın ürünler ve varlıklarının gerçek zamanlı raporlara ulaşmasını, ortak platformda uzaktan işbirliği yapmasını ve böylece çevikliği arttırıp, cevap verme süresini kısaltmaktadır.

eski otomotiv

1910

1910

OTOMOTİVDE ÖNCÜ
Otomotiv sektörüne teknik kontrolleri uygulayarak, gelişmekte olan sektörde öncü ismini aldık.

yeni otomotiv

Bugün

Bugün

BAĞLI ARABALAR
İlk V2X belgelendirme programı ile otomotiv sektöründe değişim geleneğimizi sürdürüyoruz.V2X kablosuz iletişim teknolojisi olup sürücüsüz arabalara giriş için esastır.

denetim tarihimiz

1920

1920

GÖZETİMLER
Modern sanayi devrimi sürecinde, metal parçalar ve ekipmanlar için denetim hizmetleri sağlayarak demiryolu sektöründe gelişim ve ilerlemeyi teşvik ettik.

drone

Bugün

Bugün

DRONE GÖZETİMLERİ
Droneler, teknisyenlerimizin varlıkları daha hızlı ve güvenli muayene etmelerini, gelişmiş altyapı bakım ve yönetimi sağlayarak denetim süreçlerini kolaylaştırmaktadır

inşaat tarih

1960

1960

İNŞAAT PATLAMASI
2. Dünya Savaşı’ndan sonra, kentleşme dönemine eşlik eden inşaatta artış dönemini yönettik. İnsanları korumayı ve enerji verimliğinini arttırmayı hedefleyerek uzmanlığımızı güçlendirdik ve önemli projelere katkıda bulunduk.

modern inşaat

Bugün

Bugün

DİJİTAL MODELLEME
İnşaat Bilgi Modelleme (BIM) programımız ile inşaata devrim yaratıyoruz. Bu program dijital olarak mimarların tasarımlarının standartlara ve yönetmeliklere uyumunu teyit eder, uyum ve güvenilirliği arttırır.

tedarik tarih

1990

1990

TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ
Küreselleşmenin yükselişi sırasında, izlenebilirliği geliştirmek için girişimler tanıtarak ve yönetim sistemlerini değerlendirerek herkesten önce tedarik zinciri yönetimi pazarında yer aldık.

tüketici

Bugün

Bugün

TÜKETİCİLERE YETKİ VERME
Origin’in lansmanı ile üretim sürecinin uçtan uca bi resmini çekerek, tüketiciler ürünlerini fabrikadan parmak uçlarına kadar izleyebilir.

ıpo

2007

2007

HALKA ARZ
Halka arz, pek çok Fransız, uluslararası, kurumsal ve özel yatırımcıya başarımıza katkıda bulunma ve paylaşma fırsatını vermiştir.

küresel

Bugün

Bugün

KÜRESEL GENİŞLEME
Uluslararası erişimimiz arttıkça, stratejik planımız 2020 ve sonrasında hizmet verdiğimiz müşterilerimiz, tüketicilerimiz ve toplumlarımızın ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağımızın dönüşümünü hedeflemektedir.

petrol gaz

2015

2015

ENERJİ
Enerji tüketiminin dünya çapında artması ile küresel ekonomiye yakıt sağlamak için kara ve açık deniz altyapı inşaatına yardım ettik.

tarihimiz

Bugün

Bugün

YEŞİL GELECEK
Enerji geçişi ve sürdürülebilir çözümlerin vurgulanmasına dahil oluyoruz ve gelişen petrol ve gaz sektöründe liderliğimizi ileriye götürüyoruz.