BV İLE İŞİNİZİ YENİDEN BAŞLATIN

BV İLE İŞİNİZİ YENİDEN BAŞLATIN

İşin yeniden başlamasını desteklemek için tüm uygun sağlık, güvenlik ve hijyen koşullarının mevcut olduğunu kontrol etmek

işe dönüş

Tüm şirketler için öncelik, çalışanları ve müşterileri için mümkün olan en kısa sürede ve uygun sağlık, güvenlik ve hijyen koşullarıyla işe geri dönmektir:

 • Halka açık tesisleri bulunan şirketler ve kamu otoriteleri, müşterilerine ve kullanıcılarına gerekli koruyucu önlemlerin uygulandığını göstermelidir.

 • Sanayi, inşaat ve hizmet sektörlerindeki şirketlerin, ister sahada ister ofislerinde olsun, işlerine döndüklerinde çalışanlarını koruyabilmeleri gerekmektedir.

“BV ile İşinizi Yeniden Başlatın” yeniden açıldıklarında ekonominin tüm sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak bir çözüm paketidir. Ekipleri iyi hijyen uygulamaları konusunda etkili bir şekilde eğiterek ve koruyucu önlemlerin doğru bir şekilde kurulduğunu ve uygulandığını kontrol ederek, insanların yaşadığı ve çalıştığı tüm yerlere özgü riskleri ele alır.

 • GIDA, PERAKENDE VE KONAKLAMA İÇİN

  Her bir oteli, restoranı ve dükkanı doğrulayarak son tüketiciye güvence vermek… • KAMUSAL ALANLAR İÇİN

  Koruyucu önlemleri gözden geçirmek ve bunların okullarda, üniversitelerde ve toplu taşıma araçlarında uygun şekilde uygulandığını doğrulamak…

 • ÖZEL MEKANLAR İÇİN

  Sanayi ve şantiyelerde ve ticari ofislerde koruyucu önlemlere uyulduğunu doğrulayarak özel şirketleri işletmelerinin yeniden açılmasında desteklemek…

Nasıl çalışır?

1. Kontrol listesi noktalarını tanımlama

Bureau Veritas, denetçilerimiz tarafından kullanılacak kontrol listesinin tasarımında size destek olacaktır. Bu liste, Covid-19 kontaminasyon riskini kontrol etmek için iyi hijyen uygulamalarına, sosyal mesafeye ve denetim zamanında yetkililerin diğer tüm tavsiyelerine ve yürürlükteki uygun düzenlemelere uygunluğu sağlamak için kontrol edilecek tüm unsurları içermelidir. Bureau Veritas’ın kullanıma hazır kontrol listelerini kullanabilir veya kendi özelleştirilmiş kontrol listelerinizi elde etmek için bunları özelleştirebilirsiniz.

2. Denetimin yapılması

Bureau Veritas hem uzaktan denetimler hem de saha denetimleri yapma imkanı sunar. Sınıfının en iyisi dijital çözümlerimiz sayesinde, uzaktan denetimler mekanların yeniden açılmasından önce ilk etkin adım olabilir. Akabinde, beklenen koruyucu önlemlerin verimli bir şekilde uygulandığını kontrol etmek için saha denetimleri ile birleştirilir. Bureau Veritas'ın 140'tan fazla ülkedeki denetçi ağı, özellikle dünyada denetlenecek büyük ağlara hizmet edecek şekilde uyarlanmıştır.

3. Etiket verme

Bureau Veritas'ın standart etiketini kullanmaya veya özel bir marka ile kendi etiketinizi tasarlamaya karar verebilirsiniz *. Ardından Bureau Veritas, kalifiye bir denetçi tarafından yapılan bağımsız bir doğrulamadan sonra etiketi vermeye karar verecektir.

4. Verilen tüm etiketleri ve denetim raporlarını tek bir yerde toplama

Denetimlerimizin tüm sonuçları, verilere erişebileceğiniz resmi bir merkezi yerde toplanacaktır. Bureau Veritas, yalnızca geçerli etiketlerin görüntülendiğini kontrol etmek için takibini sağlayacaktır. Bu bilgileri kendi web sitelerinizde veya uygulamalarınızda kullanmak için sistemlerinizi onlara kolayca bağlayabilirsiniz (açık veri modeli).

Çevrimiçi kayıt için kullanıcı dostu bir platform ve etiket verilen tüm sahaları listeleyen özel bir web sitesi.

“BV ile İşinizi Yeniden Başlatın” hakkında daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin: bv.turkey@bureauveritas.com

BROŞÜRÜ BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

*Bureau Veritas’a uygun olarak