tedarikçi

tedarikçi denetimi

Tedarik zincirinizin kalitesini garantileyin.

Küresel ticaret döneminde, bir tedarikçi seçmek satın alma sürecinde önemli bir adımdır. Tüm kriterlerin karşılandığından emin olmak önemlidir: Firmanızın verimliliğini sağlamak için, üretim ülkesinin teknik şartnamelerine ve yasal şartlarına uyarak kalite güvencesi, sürdürülebilirlik standartları, iş güvenliği ve son teslim tarihlerine ve lojistik şartlarına uygunluk.

Deneyimli denetçilerimiz, tedarikçinizin potansiyel performans sorunlarını belirler ve tedarikçinizin gerçek durumu hakkında ayrıntılı bir bakış sunar. Sonrasında talep doğrultusunda kalite yönetimini optimize etmek için gerekli önlemleri içeren bir eylem planı geliştiririz.

Denetimlerimiz, kuruluşunuza tedarik zincirinizi yönetmek ve kamu standardı sertifikasyon gerektiren tedarikçilere yakından bakmak için kullanabileceğiniz genel bir uygunluk bakış açısı sunar. Bu hizmet, her müşteriyle ayrı ayrı oluşturulan gereksinimlere dayanan ikinci taraf bir denetimdir. Denetim, önceki karar kriterlerinize göre yapılabilir veya sektöre özgü denetçilerimizin uzmanlığı ile genişletilebilir. Bu denetimler, tedarikçinizin siparişlerinizin, son teslim tarihlerinizin ve lojistik servislerinin gerekliliklerini yerine getirmek için teknik, personel ve organizasyonel kaynaklara sahip olup olmadığını gösterir.