Yenilenebilir Enerji Kapak

YENİLENEBİLİR ENERJİ

Enerji endüstrisi düşük karbonlu bir geleceğe doğru ilerlerken, enerji geçişi yolunda ilerliyor. Offshore & Onshore Rüzgar ve Güneş Enerjisinde 250 Gigawatt'tan (GW) fazla geçmiş performansıyla, dünya çapındaki büyük enerji oyuncularını desteklemekten gurur duyuyoruz. Bunu, yenilenebilir enerji projelerinin güvenliğini ve performansını iyileştirme konusundaki uzmanlığımızdan yararlanarak başarıyoruz.

DÜŞÜK KARBONLU BİR GELECEK İÇİN enerji SEKTÖRÜNÜN DESTEKLENMESİ

ZORLUKLARINIZ

Bugün, enerji hizmetleri endüstrisi kendini hızla yeniden inşaa ederek yenileniyor. Karşılaştığınız zorluklardan biri, geçiş sırasında geleneksel enerji varlıklarının güvenli ve güvenilir bir şekilde işletilmesini sağlarken yenilikçi yenilenebilir enerji projeleri geliştirmektir.

nasıl destek oluyoruz

Enerji sektöründe bir asırdan fazla geçmişe dayanan rüzgar ve güneş enerjisi konusunda da 25 yılı aşkın bir uzmanlığa sahibiz. Tüm kıtalarda, 50'den fazla ülkede 3.000'den fazla onshore rüzgar ve güneş projesinde yer aldık. Buna ek olarak, aralarında büyük amiral gemilerinin de bulunduğu 50'den fazla offshore rüzgar projesinde çalıştık.

Enerji geçişini hızlandırmada enerji sektörünü desteklemeye kararlıyız. Bunu, yenilenebilir enerji geliştirme ve işletmesiyle ilgili hızlı ve gelecekteki zorlukların üstesinden gelen bir dizi çözüm sunarak yapıyoruz.

Image
Wind_offshore_img

Offshore Rüzgar Enerjisi

Tüm dünyadaki ilgili pazarlardaki offshore rüzgar gelişmeleri için desteğimiz tasarım doğrulama aşamasından başlar. Hizmetlerimiz şunları içerir:

Proje belgelendirme
Türbin bileşenlerinin tedarik zinciri kalite yönetimi
Proje yönetici asistanlığı
İnşaat denetimi
Devreye alma desteği

 

Image
Wind_onshore_img

Onshore Rüzgar Enerjisi

Onshore rüzgar projelerini tüm proje aşamalarında destekliyoruz: fizibilite, tasarım ve izin, tedarik, inşaat ve işletme. Hizmetlerimiz şunları içerir:

Saha değerlendirmesi Owner's & lender engineering
Çevresel etki değerlendirmesi Saha denetimi
Tasarım değerlendirmesi Durum izleme ve değerlendirme
Proje yönetimi asistanlığı Varlık bütünlüğü yönetimi
Image
Solar panels

Fotovoltaik Güneş

Entegre bileşen denetimi, test ve belgelendirme hizmetlerimiz aracılığıyla, güneş paneli tedarik sürecinin tamamı boyunca güneş fotovoltaik (PV) projelerinizi destekliyoruz. İmalattan işletmeye kadar hizmetlerimiz şunları içerir:

Verim hesaplamaları
Tasarım doğrulaması
Proje yönetimi
Devreye alma desteği
Durum izleme
Verim iyileştirmesi

BV'NİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞE ADANMIŞ YEŞİL ÇİZGİ HİZMET VE ÇÖZÜMLERİ KAYNAKLAR VE ÜRETİM

ŞİMDİ OKUYUN

Rüzgar türbinleri için yağ durumu izleme

Rüzgar çiftliklerine yönelik Yağ Durumu İzleme (OCM) hizmetlerinde, maliyetli onarımlara neden olan feci arızaların önlenmesine yardımcı olan endüstri lideriyiz. Bu hizmet, makine bileşenlerinizdeki sorunları büyümeden önce belirlemenize yardımcı olur. Yüzey altı metal izlerinin belirlenmiş eşikleri aşmadığını doğrulamak için yağ örneklerini analiz ederek, erken hareket etmenize ve büyük onarım veya kapatmalardan kaçınmanıza yardımcı olabiliriz.