Yenilenebilir Enerji Kapak

YENİLENEBİLİR ENERJİ

Yenilenebilir enerji çözümlerinin dünya çapında gelişim kazanmasıyla enerji endüstrisi yenilenemeyen kaynaklardan uzaklaşmıştır.

Bureau Veritas, yenilenebilir enerji alanındaki geniş deneyimini kullanarak müşterilerinin başarısını desteklemektedir. Bu, deniz üstü ve kara üstü (offshore & onshore ) rüzgar, güneş, yenilenebilir hidrojen ve pil enerji depolama sistemleri (BESS) dahil olmak üzere birçok alanda uzmanlık içerir. BV'nin uzmanlığı aynı zamanda müşterilerin yenilenebilir enerji projeleri ve varlıklarının kalitesini, güvenliğini ve performansını sağlamalarına olanak tanır.

DÜŞÜK KARBONLU BİR GELECEK İÇİN ENERJİ ENDÜSTRİSİNİ DESTEKLEMEK

KARŞILAŞILAN ZORLUKLAR

İklim değişikliğinin hızlanması ve enerji fiyatlarının dalgalı seyretmesi nedeniyle dünya çapındaki işletmeler enerji yönetiminde kritik bir dönüm noktasındadır. Şirketler emisyonlarını düşürmek için sürdürülebilir enerji kaynaklarına giderek daha fazla yönelmektedir.

Bu artan talebi karşılamak için enerji endüstrisi operasyonlarını hızlı ve maliyet etkin bir şekilde ölçeklendirmeli, aynı zamanda  mevcut ve yeni varlıkların güvenliğini ve güvenilirliğini sağlamalıdır.

NASIL DESTEK SAĞLIYORUZ

Bureau Veritas, enerji geçişini hızlandırmaya yardımcı olarak enerji sektörüne yenilenebilir enerji geliştirme ve işletme etrafındaki mevcut ve gelecekteki zorlukları ele alan çözümler sunmaktadır. Enerji sektöründe bir asırdan fazla deneyime, rüzgar ve güneşte 25 yıla ve binlerce yenilenebilir enerji projesine katılma deneyimine sahibiz. Sunduğumuz hizmetler arasında BESS ve yenilenebilir hidrojen hizmetleri de bulunmaktadır ve bunlar için katma değerli baştan sona çözümler sunmaktayız.

Bureau Veritas, yenilenebilir enerji alanında sahip olduğu deneyim ile işveren mühendisliği (owner's engineering) hizmetleri de sunmaktadır. 

Image
solar

Fotovoltaik Güneş

Entegre bileşen denetimi, test ve belgelendirme hizmetlerimiz aracılığıyla, güneş paneli tedarik sürecinin tamamı boyunca güneş fotovoltaik (PV) projelerinizi destekliyoruz. İmalattan işletmeye kadar hizmetlerimiz şunları içerir:

Verim hesaplamaları
Tasarım doğrulaması
Proje yönetimi
Devreye alma desteği
Durum izleme
Verim iyileştirmesi
Image
rüzgar

Rüzgar Enerjisi

Bureau Veritas, karada ve deniz üstünde rüzgar çiftliği projelerini değer zincirinin tamamında desteklemektedir. Dünya çapındaki müşterilerimize baştan sona uzanan çözümler sunmaktayız. Hizmetlerimiz şunları içerir:

Teknik ön inceleme
Proje sahibi mühendislikten devreye alma desteğine kadar

 

Image
Hydrogen cover

Yenilenebilir Hidrojen

Üretimden kullanıma kadar, yeşil H2 (hidrojen) değer zinciri boyunca sunduğumuz hizmetler ve çözümler mevcuttur. Bureau Veritas olarak 20 yılı aşmış hidrojen deneyimimizle müşterilere sunduğumuz hizmetlerimiz şunları içerir :

Güvenlik
Performans
Yeşil H2 projelerinin sürdürülebilirliği

Image
bess cover

Pil Enerji Depolama Sistemleri

Enerji endüstrisinin pil enerji depolama sistemlerinin (BESS) tam potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olmaktan, Bureau Veritas tasarımdan izin alınması sürecine kadar sınıfının en iyisi destek sunmaktadır:

Varlık operasyon ve yönetimi
Sektör standartları ve en iyi uygulamalar temel alınır

 

KAYNAKLAR VE ÜRETİM İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HİZMETLERİMİZ OLAN BV YEŞİL ÇİZGİ HAKKINDA DAHA FAZLA EDİNİN

ŞİMDİ OKUYUN

YENİLEBİLİR KAYNAKLARLA İLGİLİ DİĞER HİZMETLER