offshore

offshore

Gaz talebi ve yenilenebilir enerji kaynaklarına artan ilgi, geleneksel açık deniz ve deniz enerji piyasalarına hayat veriyor. Bureau Veritas, müşterilerinin düşük maliyetli ve sürdürülebilir bir temelde üretim yaparken güvenli inşaat ve işletme elde etmelerine yardımcı olur.

GÜVENLE YENİLİK YAPMAK, VARLIKLARI ETKİN BİR ŞEKİLDE YÖNETMEK

ZORLUKLARINIZ

Açık deniz oyuncuları teknik uzmanlık yanında esnek çözümler talep etmektedir. Sürdürülebilir ve çevre dostu enerji sağlama ihtiyacıyla çalışan mühendislik şirketleri, üreticiler ve operatörler yenilikçi ve uygun maliyetli çözümler geliştirmeyi amaçlamaktadır. İnsanların ve çevrenin güvenliği endüstrinin birinci önceliği olmaya devam ederken, yaşam döngüsü maliyetinin azaltılması ve varlıkların kullanılabilirliğinin en üst düzeye çıkarılması, dünyanın her yerinde gaz, petrol veya elektriği uygun hale getirme yolunda ileriye dönük bir yol olarak görünmektedir.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Bureau Veritas, açık deniz alanı ve çiftliği içindeki herhangi bir varlığı klaslar ve belgeler. Güvenliği geliştirmek, varlıklarının kullanım ömrü boyunca olan maliyetlerini optimize etmek ve operasyonlar sırasındaki riskleri azaltmak için açık deniz oyuncularını destekliyoruz. ARGE’ye yatırım yaparak ve yeni standartlar geliştirerek, denizcilik yenilenebilir enerji projelerinin iş modelini ve performansını destekliyoruz.

  • Yenilikçi tasarımları ve teknolojileri desteklemek Her zaman varlıkları için en iyi performansı ve kaliteyi hedefleyerek, müşterilerimize zaman ve para kazandıran yeni tasarımlar geliştirmelerinde destek oluyoruz. Yeni teknolojilerin niteliklerini ve aynı zamanda yeni tasarımların kredi onaylarını, belgelendirmesini ve klaslamasını yapıyoruz.
  • LNG (sıvılaştırılmış gaz) projelerinin geliştirilmesini desteklemek Bureau Veritas, yüzer depolama ve yeniden gazlaştırma ünitesi (FSRU) klaslamasında liderdir. Özel klaslama kurallarımız, FSRU’nun teknik ve operasyonel yönlerini ele almak için gereksinimleri detaylandırmaktadır.
  • Deniz dibi Inovasyonların zirvesinde, tasarım incelemeleri yaparak ve yeni teknolojilerin niteliklerini ve kredi onaylarını sağlayarak yeni deniz altı teknolojilerini nitelendirmek için çalışıyoruz. Güvenilir petrol çıkarma işlemlerini garanti etmek için üst platformlardan ve gemilerden deniz tabanındaki kuyu başlarına ve pompalara güvenli ve verimli bir şekilde bağlantı yapılması gerekir. Bunun için çok çeşitli açık deniz kullanımı için onay belgesi veriyoruz.
  • Devreden alma Komple uyumluluk ortağı olarak, devreden alma sürecinin her aşamasında (portföy planlama, güvenli varlık devreden alma programlaması ve saha içi teslimatı) işletmecileri destekliyoruz.
  • Güvenlik ve uygunluk Bağımsız Doğrulama Kuruluşum hizmet uzmanlarımız, endüstrinin en karmaşık projeleri üzerinde çalışarak her türlü açık deniz biriminde güvenlik ve uygunluk sağlar.