Image
bv'de çalışmak

bureau verıtas'ta çalışmak

Image
bureau veritasta çalışmak

Dünyayı Daha Güvenli Bir Yer Haline Getirmek İçin Katkıda Bulunun.

Bureau Veritas, güçlü bir marka imajı, teknik uzmanlık, güçlü müşteri odaklılık ve yenilikçi bir ruh anlamına gelir. Endüstrimiz yenilik yapmayı hiç bırakmazken, çalışanlarımız da yenilik yaratmaya devam eder. Bureau Veritas’ta çalışmak, iş hayatınız boyunca kesintisiz öğrenme, mesleki eğitim ve gelişim programları ile işlerin kariyere dönüşmesi demektir.

Değerlerimizi Paylaşın

Müşterilerimizin kalite, sağlık ve güvenlik, çevresel koruma ve sosyal sorumluluk süreçlerini yönetmelerine yardımcı olmak için uzmanlık, performans ve yeniliği birleştiriyoruz. Tüm girişimlerimiz güvenli ve sağlıklı bir işyeri yaratmamıza yardımcı olmaktadır.

Güvene dayanan bir sektörde, etik kültürümüzü ödüllendiriyoruz. Adalet, dürüstlük ve şeffaflık yani Etik Kodlarımız ortak gurur duyduğumuz bu değerleri beyan ediyor.

Yolculuğumuza Katılın

Eşsiz geçmişinizi ve deneyiminizi Şirketimiz için bir zenginleştirme kaynağı olarak görüyoruz.

İnsan kaynakları ekibimiz, ayrımcılıkla mücadele politikalarını ve kapsayıcı işe alım uygulamalarını etkin şekilde geliştirerek, her bir çalışanın farklılığını tanıyan ve onlardan öğrenen bir kültür oluşturmayı odak noktasına alıyor.

bu yolculuğa katılmak için