marine

denizcilik

Deniz yüksek riskli bir ortamdır. Güvenliği sağlamak, çevresel performansınızı en uygun hale getirmek ve varlık bütünlüğünüzü arttırmak için öngörülemeyen sularda dolaşmanıza yardımcı oluyoruz.

DENİZDE GÜVENLİĞİ SAĞLAMAK

ZORLUKLARINIZ

Gemicilikte, geminin, mürettabatın ve çevrenin güvenliği kritik öneme sahiptir. Bir gemi sahibi ve/veya işletmecisi olarak, rekabet gücünü korumak için diğer önemli öncelikleri yönetirken, güvenliği ve uygunluğu sağlamanız gerekir. Bu öncelikler arasında, sektör genelinde daha katı olan çevresel düzenlemelere uymak için çevresel performansınızı en uygun hale getirmek bulunmaktadır. Aynı zamanda, varlık bütünlüğünü ve veri koruma yönetimini en iyi hale gitrmek ve performansı iyileştirmek için sistemleri dijitalleştirerek gemilerinizi gelecekte olabilecek değişikliklerden korumak istersiniz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Klaslama hizmetlerimizle, güvenli gemi inşaatı ve operasyonlarınızı destekler ve gemi ve deniz taşıtlarınızın yasal gereksinimleri karşıladığından emin olmanıza yardımcı oluruz.

  • Gemi klaslama Klaslama hizmetlerimiz, gemilerinizin yasal gereksinimleri karşılamasını sağlar. Her türlü deniz taşıtını değerlendiriyoruz: ticari, yolcu ve diğer gemiler. Sıvılaştırılmış doğalgaz (LNG) ile yakıtı doldurulmuş gemilerin klaslamasında lideriz ve aynı zamanda yakıt ikmali ve terminal olarak kullanılan yenilikçi yüzer LNG yapılarını da klaslıyoruz.
  • Denizcilik uzmanı iletişim ağı Gemi yapım ve operasyonlarınızı en iyi hale getirmek için gemi inşaat mühendislerimiz, yapısal ve malzeme uzmanlarımız hizmetinizdedir.
  • Gelişmiş dijital araçlar Dijital araçlarımız karmaşık teknik sorunları çözer, bakımı optimize eder ve varlık bütünlüğünü iyileştirir.
  • Katma değerli hizmet Katma değerli hizmetlerimizle, risk yönetimini en iyi hale getirmek, enerji verimliliğini arttırmak, kaza araştırmalarını ve kurtarmayı desteklemek ve sigorta şirketlerinin tanzimat taleplerini yönetmesine yardımcı olmak gibi çeşitli denizcilikle ilgili zorlukları çözmenize yardımcı oluruz

DENİZCİLİK ENDÜSTRİSİ İÇİN HİZMETLERİMİZİ KEŞFEDİN