Press Release

BUREAU VERITAS

SİBER GÜVENLİK TEKLİFİNİ

SECURA İLE GENİŞLETİYOR

21.01.2021

Siber güvenlik uzmanı Secura'nın çoğunluk hissesini alarak, Bureau Veritas siber güvenlik uygunluk değerlendirme hizmetlerine sınıfının en iyisi uzmanlığı ekliyor.

Bureau Veritas, siber güvenlik hizmetlerinde uzmanlaşmış bağımsız bir hizmet şirketi olan Secura B.V.'nin (çoğunluk hissesiyle başlayarak) satın alımını tamamladı. Secura, Bureau Veritas'ın siber güvenlik stratejisinde bir mihenk taşı olacaktır.

Bu gelecek vaat eden yeni uygunluk pazarında Secura, test, denetim ve belgelendirme faaliyetlerine güçlü bir yönelime sahip tanınmış bir siber güvenlik oyuncusudur. Secura, insanları, organizasyonu ve teknolojiyi (ağlar, sistemler, uygulamalar ve veriler) kapsayan güvenlik testi, denetim, eğitim ve sertifika hizmetleri sağlar.

2000 yılında Hollanda'da kurulan Secura, Eindhoven ve Amsterdam'daki iki teknoloji merkezinde 100 çalışana sahiptir. Şirket, çeşitlendirilmiş bir uluslararası müşteri tabanına hizmet etmekte ve teknoloji, enerji, endüstriyel, otomotiv, finans, kamu ve sağlık pazarlarına odaklanarak tüm sektörlerde faaliyet göstermektedir.

basın bültenini indirin