Sürdürülebilirlik Raporu Güvencesi

Sürdürülebilirlik Raporu Güvencesi

Sosyal ve çevresel etkiler gibi sürdürülebilirlik konularında şeffaf raporlama, şirketinizin itibarını korumak için kritik öneme sahiptir. Bureau Veritas'ın bağımsız rapor güvencesi, şirketlerin paydaşlarla yeterlilik belgelelerini oluşturmak için Çevresel ve Sosyal Yönetişim (ESG) uygulamalarını iletmelerini destekler.

Bugünün kuruluşları, hükümetler, dış ve iç paydaşlar, yatırımcılar, tüketiciler ve müşteriler dahil olmak üzere tüm taraflardan iş uygulamalarına ilişkin artan incelemelerle karşı karşıyadır. Şirketlerden tam şeffaflık göstermeleri ve sürdürülebilirlik etkileri hakkında eksiksiz ve açık bir şekilde iletişim kurmaları beklenmektedir.

Bağımsız bir üçüncü taraf olarak Bureau Veritas, işletmelerin sürdürülebilirlik performansları hakkında paylaşılan bilgilerin doğru ve önyargısız olduğunu kanıtlamalarına yardımcı olur. Verileri doğrulamanın ötesinde, Bureau Veritas rapor güvencesi, şirketlerin sürdürülebilirlik raporlamasında en iyi uygulamaları göstermelerine olanak tanıyarak şirket etkilerine ilişkin eksiksiz bir genel bakış sunar.

önemli faydalar

 • ÇSY (ESG) Etkinizi değerlendirin

  ve şeffaflık ve dürüstlük göstermek için geniş çapta paylaşın

 • Stratejik Avantaj Kazanın

  sürdürülebilirlik performansı ve raporlamada mükemmellik göstererek

 • Verilerin Doğru ve Önyargısız Olduğunu Kanıtlayın

  iş uygulamalarınızda paydaş güveni oluşturmak için

 • İletişimi Geliştirin

  yatırımcılar ve paydaşlar ile ve onların güvenini kazanın

Rapor Güvencesinde Tutumunuzu Gösterin

Uluslararası Muhasebeciler Federasyonu tarafından yayınlanan Uluslararası Güvence Taahhütleri Standardı 3000 (ISAE 3000), finansal olmayan bilgilerin güvencesi için standardı belirler. ISAE 3000 standardı, etik davranış, kalite yönetimi ve performans için yönergelerden oluşur. Bureau Veritas, bu çerçeveye karşı güvence sağlayarak, kuruluşların rapor güvencelerinin sağlam doğasını kanıtlamalarını sağlar.

Sürdürülebilirlik Raporu Güvencesi Broşürümüzü İndirin

Sürdürülebilirliğe adanmış BV Yeşil Çizgi hizmetleri ve çözümleri hakkında daha fazla bilgi

buraya tıklayın