uluslararasi-ticaret

HÜKÜMET KONTRATLARI UYGUNLUK DOĞRULAMA (VOC)

Günümüzde hükümetler, tüketici sağlığını, güvenliğini ve çevreyi korurken uluslararası ticareti teşvik etmeye büyük öncelik vermektedir. Yasal standartlar çerçevesinde hareket eden çoğu ulusal standart kuruluş, iç pazara giren mallar üzerinde tam kontrol sağlamak için, bağımsız üçüncü taraf şirketlerinin aracılık etmesini isterler.

Bureau Veritas, beş kıtada yer alan ticari aracılık hizmetleri sağlayıcısıdır ve dünyanın önde gelen ithalat kontrol ve gözetim hizmetleri sağlaycılarındandır. Küresel varlığımız, ihtiyacınız olduğu yerde yerel hizmetle birleştirilen uluslarası uzmanlığın rahatlığını sunar.

Uygunluk doğrulama hizmetimizle, malların uygunluğunun ulusal veya uluslararası standartlara göre kontrol edilmesini sağlarız. Aynı zamanda ithalatçıları ve ihracatçıları uyumluluk ihtiyacını ve faydalarını anlamaya teşvik ederiz. Özel veya ilk kez yapılan sevkiyatlar için ithalatçılar temel sevkiyat sürecinden geçerler. Bu süreçte gerekli standartlara uygunluğu kanıtlamak için belgesel kanıt gereklidir veya ürünler onaylı bir laboratuvarda test edilebilir. Belgelerin ürünlerle eşleştiğinden ve herhangi bir sapma bulunmadığından emin olmak için sevkiyat fiziksel doğrulamaya tabi tutulur. Düzenli gönderiler tescil veya lisans altında ele alınabilir.

HÜKÜMET KONTRATLARI & ULUSLARARASI TİCARET HİZMETLERİMİZ