ıpo

ıso 22301 iş sürekliliği

ISO 22301 uyumlu bir İş Sürekliliği Yönetim Sistemi kurmak, kuruluşunuzun tüm iş ekosisteminin ve faaliyette bulunduğu toplumun iş direncini artırır.

zorluklarınız


Fayda hizmetlerin kesintiye uğraması, IS / IT kesintileri ve ihlalleri (kötü amaçlı veya kazara) doğal afetler,kötü hava koşulları, tedarik zinciri kesintileri  gibi durumlar...
Günümüzün belirsizlik dünyasında, bunlar tedarik zincirinizden, kalite standartlarınızdan veya kuruluşunuzun güvenliğinden ödün vererek işinize zarar verebilecek - hatta sona erdirebilecek - tehditlerden yalnızca birkaçıdır.


Bu tür olaylardan sonra olabildiğince çabuk toparlanmanızı sağlamak için; riskleri anlamak, bir kriz planı yapmak, kontroller oluşturmak ve operasyonları yapılandırmak için sorumluluk ve kaynakları tahsis etmek hayati öneme sahiptir.

çözümlerimiz

ISO 22301 standardını anlamanız konusunda size destek olmak için eğitim verebiliriz, denetim öncesinde mevcut durum analizi denetimi yaparak sisteminizin fotoğrafını çekebiliriz ayrıca belgelendirme hizmetinin yanı sıra eğitimlerle de sizleri standard gerekliliklerini karşılamak için hazırlayabiliriz.

Tüm değer zinciri boyunca, bir krize hazır olduğunuzun ve herhangi bir olaydan hem çabucak toparlanabileceğinizin hem de iyileşebileceğinizin mesajını gönderirsiniz.

faydalar

  •  İç ve dış paydaşlara itibarınızı arttırın
  • Değer zincirinizi koruyun ve birden fazla tehdit karşısında iş sürekliliğini sağlayın
  • İyileşme kapasitesini kanıtlayarak kendinizi rekabette öne çıkarın
  • Mülkiyet risklerini en aza indirin, gelir kayıplarına karşı korunun ve nakit akışını sağlayın
  • Çalışan güvenliğini sağlayıp, yasal uyumsuzluk riskini azaltın
  • Test, inceleme ve belgelendirme hizmetlerinde küresel bir liderden destek alın

KURUMSAL RİSKLER BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZİ KEŞFEDİN