risk

ıso 31000:2018 risk yönetimi belgelendirme

ISO 31000:2018, kapsamlı ilke ve yönlendirmeler sağlayarak şirketlere risk analizleri ve risk değerlendirmelerinde bilgi sağlar.

Kamu, özel sektör , planlama yöntemleri, yönetim ve uygulama faaliyetleri veya tüm süreçlere uygulanabilirliğiyle ISO 31000 standardından yararlanırsınız. Riskler bir seviyeye kadar yönetilirken, standardın en iyi planlama ve uygulama tavsiyeleriyle sistemi iyileştirmek ve iş yerinde her an iş güvenliği ve sağlığını hakim kılmak ve operasyonel ve süreç risklerinin etkin yönetilmesini sağlar.

çözümlerimiz

ISO 31000:2018 standardı tüm kurumlar tarafından uygulanabilir, şirketlerin kolay uygulayabileceği metodları tanıtan ve kabul görmüş bir standarttır. Standart, risk yönetimi ve sürekli iyileştirme yaklaşımları için bir çerçeve oluşturmaktadır.

Risk odaklı bir yaklaşıma sahip olarak, standartların getirdiği risk yaklaşımı için bütüne varma yapısıyla Kurumsal Risk Yönetimi çerçevesinde tüm kuruluşunuza uygulayabilirsiniz.

Uzman belgelendirme ekibimiz, müşterilerimize standarda göre uyum sağlamak ve bunları onaylamak ve denetlemek için kuruluşlarla birlikte çalışır. Ayrıca, ekibinizin ISO 31000:2018 standardı uygulamalarıyla anlatımlı ve gereksinimlerini anlamalarına yardımcı olacak eğitimler veriyoruz.

faydalar

  • Risk Yönetim Sistemi kurma konusunu hem pratik hem teorik uygulamaları
  • Dokümantasyon, yöntemler konusunda genel bilgi sahibi olacakları
  • Gelecekte ortaya çıkabilecek zor durumları öngörecekleri
  • Proaktif yönetimi planlama ve uygulama yapacakları
  • Startejik yöne bağlı risk ve fırsatları analiz etme ve uygulama takibi sağlayacakları
  • Risklere göre doğru karar alma yetisi oluşturacakları
  • Kurumsal hedeflerinizi, kurumsal yapınızı ve iş kültürünüzü anlamanıza yardımcı olacak bir ortaklık yaklaşım faydası sağlayacaktır.

Bureau Verıtas uzmanlığı

Bureau Veritas olarak iş zorluklarınız için doğru yönetim sisteminin nasıl uygulanacağını ve sertifikasyonun nasıl sağlanacağını öğrenmenize destek olabiliriz. Harmanlanmış öğrenme teklifimiz ayrıca ISO 31000' in kavramlarını ve uygulamasını bütünleştirmenize yardımcı olabilir. Yıllar süren deneyime sahip uzman eğitmenler, yüz yüze oturumlarda pratik denetim çalışmasından öğrenilen en iyi uygulamaları paylaşırlar.

KURUMSAL RİSKLER BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZİ KEŞFEDİN